Θέμα: Vampires
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 17-01-09, 12:56
Το avatar του χρήστη Radzoor
Radzoor Ο χρήστης Radzoor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-08-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Άρτεμις
Τα όνειρα αντικατοπτρίζουν τον εσώτερο εαυτό μας και μας αποκαλύπτουν τις μύχιες επιθυμίες μας.

Ωστόσο, το λες και μόνος σου, όνειρο ήταν. Υπάρχει κάτι που σε κάνει να πιστεύεις ότι κάποιο vampire ήρθε στον ύπνο σου ή απλώς δεν θα ήθελες να χαθεί η πιθανότητα (ή αμφιβολία) να υπάρχει κάτι το μεταφυσικό σε αυτή την ιστορία;
Αυτό που ρωτάω είναι αν μπορούν να έρθουν μέσο κάποιου αστρικού πεδίου (δεν ξέρω αν το λέω σωστά) γιατί δεν γνωρίζω περί ψυχικών vampire και θα ήθελα να μάθω. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το αν ότι συνέβη ήταν όντως μεταφυσικό η απλές συμπτώσεις απλά αν ήταν η δεν ήταν με απασχολεί μονο στο ότι θα ήθελα βέβαιος να μην είναι fake αλλα και να μην ήταν ο συγκεκριμένος νιώθω μέσα μου ότι υπάρχουν άλλοι ...Θα δοκιμάσω να βρω κάποιον από ελλάδα , άκουσα για ένα νυχτερινό στέκι που μαζεύονται κάτι περίεργοι τύποι που μερικοί λένε πως έχει και vampires αλλα δεν ξέρω ... μου ακούγεται κάπως .. μάλλον θα πάω μια βόλτα σήμερα από εκεί με ένα φίλο μου να δω τι είναι έτσι από περιέργεια . τώρα σε όλο αυτό το ψάξιμο δεν νομίζω να συναντήσω κάποιο κίνδυνο ... άλλωστε 19 χρόνον είμαι .. δεν είμαι κανένα παιδάκι..οποτε και σε κάποιο κίνδυνο πιστεύω θα μπορέσω να ανταπεξέλθω.

Ακουσα για ένα πλάσμα (δεν ξέρω τι είδους) που μπορεί να καλεστεί μέσο κάποιου τελετουργικού και να του ζητήσεις να σου βρει αυτό που ψάχνεις απότι μου είπανε ... όνομα δεν θυμάμαι .. αλλα έχει περίεργο όνομα και πατώντας το όνομα στο google μου είχε βγάλει και στην wikipedia κάτι φωτογραφίες... ήταν ένα πράγμα σαν τερατάκι.. imp νομίζω τα λένε (μυθικό μάλλον) έχει ακούσει κάποιος κάτι σχετικά με αυτό

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Radzoor : 17-01-09 στις 12:57
Απάντηση με παράθεση