Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 07-10-13, 09:52
llina Ο χρήστης llina δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-10-2013
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή ΣΟΣ και αλλο ονειρο

Αρχικα να ευχαριστησω πολυ για την απαντηση που ελαβα, και να ζητησω σιγνωμη για το ψεμμα μου.
Το ονειρο το ειδα εγω αλλα με οσους το συζητισα, μεν δεν ηξεραν να μου το εξιγησουν αλλα με αντιμετωπιζαν ως μελλοθανατη ετσι και αποφασισα να μην πω την αληθεια.
Το ζητημα ειναι οτι ακολουθησε και αλλο ονειρο και παρακαλω αν μπορει καποιος να διαβασει και τα δυο και να μου πει την γνωμη του σχετικα.
Σαραντα μερες μετα την θεια μου πεθανε το πρωην αφεντικο μου που αγαπουσα πολυ.
Βλεπω λοιπον οτι εχω παει να επισκευθω τους πρωην συναδελφους μου, αλλα κανω λαθος στην πορτα και μπαινω σε μια αιθουσα με γραφεια και τον βλεπω να καθεται και αυτος σε ενα. Τον πλησιαζω και ζηταω συγνωμη που μπηκα ετσι αποτομα αλλα μπερδευτικα.Αυτος με το υφος που ειχε παντα (αγαπη και κατανοηση) και εμφανη αμηχανια γιατι εδειχνε αρρωστος και καταβεβλημενος και ντρεποταν, μου λεει οτι δεν πειραζει και ειναι χαμογελαστος.(Τον ειδα ενα χρονο πριν πεθανει και και ηταν ομορφος και υγειης δεν τον ειχα δει αρρωστο...)
Αρχιζω να λεω μπουρδες που δεν θυμαμαι για να μην νιωθει αμηχανος και καθως του μιλαω χαμογελω μεν αλλα προσπαθω λεει να κρατησω κλειστο το στομα μου γιατι τα 4 μπροστινα μου δοντια τριβονται και εχουν γινει σκονη και δεν θελω να τα δει η να φτυσω.....Καπου εκει τελειωνει και αυτο το ονειρο......
Βοηθεια κανεις???
Απάντηση με παράθεση