Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1087  
Παλιά 05-07-11, 20:09
ΚΑΘΗΡΑ Ο χρήστης ΚΑΘΗΡΑ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-05-2009
Μηνύματα: 357
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΗΛΕΚΤΡΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
Δλδ, υπαρχει και η θετικη πλευρα των στοων αν καταλαβα καλα;
Οταν λες "Απολλωνια" σε αντιθεση με Θανας (=σαταν ) κατι τετοιο εννοεις;
Γιατι ειμαι στα προθυρα να κανω αιτηση για μελος, αρκει να εχω διαβεβαιωσεις οτι δεν θα μπω για μαλλι και θα βγω κουρεμενη.
Δεν αστειευομαι, πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια σε ενα γραφειοκρατικο χρονια αλυτο ζητημα και δεν εχω καμμια λυση.
σχολιο 7

AΑααΣΕ ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΜΥΟΥΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΚΑΤΙΑΝΕΣ ΣΤΟΕΣ .. ΜΕ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ ΜΠΟΛΙΚΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΕΚΤΟΝΙΣΜΟ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ ΠΛΗΓΗ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ .. γιατι αληθινα μισογυνικος ειναι ο κατεστημενος τεκτονισμος παρα την αναμιξη του σε φεμινιστικες οργανωσεις ..πρεπει να σου πω οτι εμεις ειμαστε η κακη γεννια -φυτρα ( ΓΕΝΝΙΑ ΤΟΥ 60') των μαγισσων που κυνηγα ο ΜΠΑΡΜΠΑ ΘΑΝΑΣΗΣ ( κοινως ΣΑΘΩΝΑΣ )..

...τωρα αν με το καλο ευοδωθει ο Απολλωνιος Τεκτονισμος τοτε μπορει και σεμιναρια αποκρυφισμου να δουμε στις γειτονιες μας ...ετοιμαζεται μεγαλο ανοιγμα και χωρις προυποθεσεις τελετουργικης μυησης και καλα .. ανοιγμα που οι Σαθωνικοι Τεκτονες τρομαζουν τσην ιδεα του ,,, μιας κια ο κυριαρχος Σαθωνικος Τεκτονισμος εινα το συστημα της αποκρυψης της αγνοιας της αποσιωπησης και της μαζικης γνωστιακης τυφλοτητας ...

...επισης κατι πουλακια κορακακια μου σφυριξαν οτι ετοιμαζεται ΥΠΑΤΟ ΤΩΝ ΥΠΑΤΩΝ ΜΕΓΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΗ ΣΤΗΝ Ε.. ΕΛΛΑΔΑ .. ΛΟΓΩ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΚΙΑ ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΥΣΩΝ ΣΥΓΚΥΡΙΩΝ ....αληθεευει ???η τα κορακακια παρανοησαν παλι ???...

...οποιος τεκτονας γνωριζει κατι ας μας ενημερωσει .. για να τους περιμενουμε με ανοικτες τις αγκαθινες αγκαλες και οχι μονο αυτες ... και με το φιλι του Ιουδα και το χαμογελο της Τζοκοντα στα χειλη !!!...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΚΑΘΗΡΑ : 05-07-11 στις 20:26
Απάντηση με παράθεση