Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #437  
Παλιά 22-08-13, 15:09
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Δεν αφήνεται ανθρωπο να αγιασει Πάμε λοιπον:

Επειδή πολύς λόγος γίνεται για την επιστήμη, καλό είναι να κάνουμε μια μαθηματική ακτινογραφία στην δεσποινιδούλα μας. μπλα μπλα μπλα.........( το γνωστό κατεβατο )


Απάντηση

Ποιος καλος ανθρωπος θα μου κανει μια περιληψη σε 2 γραμμες τι γραφει ο βασιλης....Μονο που το ειδα τα ματια μου αρνουνται να το διαβασουν... μολις παω στην αρχη κλεινουν μονα τους.


Διαβάζω μεσημεριάτικα... με "χτυπάει" ο Βασίλης με αυτή την εκπληκτική τέχνη του να μιλάς χωρίς να λες τίποτα... γελάω....
φεύγω για δουλειές...
εξακολουθώ να γελάω...
επιστρέφω σπίτι... ακόμα γελάωωωω!!!

Δεν ξέρω τι σκέφτεσαι γενικά troll-bill, (γιατί έχω μια εντύπωση πως μας δουλεύεις ψιλό-γαζί), αλλάαααα να 'σαι καλά!!! Με έκανες και γέλασα με την ψυχή μου σήμερα!

Όταν αποφασίσεις να μιλήσεις σοβαρά και με κάποιο ίχνος σκέψης... εδώ είμαστε να τα ξαναπούμε.


Βασίλης:

Σας ευχαριστώ για τα ποικίλα σχόλιά σας.
Τώρα απευθύνω ένα ερώτημα σε όσους πιστεύουν στο παραμύθι της εξέλιξης.

Γιατί η εξέλιξη ενώ, σε ορισμένα χρονικά διαστήματα ευνόησε την ολοκλήρωση χιλιάδων ζώων, οδηγώντας τα στο κοινό γνώρισμα της μη λογικής και της μη ομιλίας. Εξαιρώντας ΜΟΝΟ ένα ζώο,
το οποίο ανέδειξε σε ον (= ο άνθρωπος) με τη λογική και την ομιλία. Και δεν ευνόησε να αναδείξει την ίδια χρονική περίοδο και ορισμένα άλλα όντα (= ορισμένα εξελιγμένα ζώα, εκτός των πιθηκοειδών, διαφορετικής μορφής μεταξύ τους), έχοντα όμως, το κοινό γνώρισμα της ΑΚΡΙΒΟΥΣ ίδιας ποιότητας, λογική και ομιλία, με αυτήν του ανθρώπου;


Απαντήσεις:

Γιατί κάποιος το προηγούμενο βράδυ είχε πιει πολλές τεκίλες κι ευτυχώς δηλαδή γιατί δεν θα αντέχαμε τρολλαρίσματα και από άλλα "είδη"


Πλακα θα ειχε και αλλα ειδη να μπαινανε και να εγραφαν τις αποψεις τους.. αν και καμια φορα νομιζω πως συμβαινει.



Βασίλης:

Επειδή δεν πήρα απάντηση, στον προβληματισμό που έχει τεθεί αποφάσισα να διευκολύνω την απάντησή σας. μπλα ...,μπλα.... μπλα........


Απαντήσεις:

και ούτε σε κόβω να παίρνεις απάντηση. Εδώ μέσα συμπεριφερόμαστε με το γάντι στα διάφορα τρολ. Πως λέμε σε δουλεύω ψιλό γαζί?


Hmmmmm. summer trollin.... σαν να λέμε summer love ένα πράμα....


ρε συ αλκυ αν υποψιαστώ ότι πας ν'ανοίξεις σοβαρή συζήτηση με τρολ, θα βάψω το μαλλί λαχανί....μα τον άγιο σου λέω ....ή μα το Δαρβίνο...ότι προτιμάει το τρολ μας......
Απάντηση με παράθεση