Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #62  
Παλιά 23-08-08, 01:04
apolon2011 Ο χρήστης apolon2011 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Αταλαντη φθιωτιδος
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή

Αγαπητη καρμα γεια σου να παραθεσω και εγω με την σειρα μου οτι οι ουρανιοι τυποι ονομαζονται και αστρογενος και χωριζονται σε δυο κατηγοριες στους αστρογονους και αστροβοηθους .Επισης στην ιστορια αν παρατηρησεις οι αρχαγγελοι σχετιζονται πανω σε αυτο το θεμα δηλαδη συνφωνα με την καβαλικη θεωρια για παραδειγμα ο αρχαγγελος μηχαηλ ονομαζεται αυτος που ειναι σαν τον θεο και ειναι ο προστατης του φωτος επισης ειναι αυτος που ειναι επικεφαλης στο ταγμα των εργατων του φωτος αν σουλεει κατι αυτο το τελευταιο η αγγελος ελοχιμ χανιηλ γιατι προκειται για θυληκου γενους ειναι ο προστατης του πλανητη της αφροδιτης .Για να μην ξεφυγω απο το θεμα μας υπαρχουν γυρω στους 1800 αγγελους και αρχαγγελους που ο καθε ενας απο αυτους εχει και απο μια φυλη μια γενια η ενα γενος το μεγα ερωτημα ειναι οτι αυτες οι γενιες μηπως λεμε ενα ενδεχωμενο να ειναι οι ουρανιοι τυποι η αλλιως τα αστρογενοι η ακομα καλυτερα ψυχες απο αλλους κοσμους φερμενες .Υ.Γ περιτο να σου πω τελιο το θεμα σου και ενδια φερον και απο πρωσοπικης αποψεως γιατ και εγω μετην σειρα μου εχω 18 στοιχεια απο τα χαρακτηριστικα των ανθρωπων εκεινων που παρεθεσες ως ουρανιους τυπους . φιλικα απολον2011
Απάντηση με παράθεση