Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 17-02-08, 01:06
Το avatar του χρήστη agaliarep
agaliarep Ο χρήστης agaliarep δεν είναι συνδεδεμένος
Banned

Περιοχή: Mandri
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Witch Shadow
Καιρος ηταν και καποιος να μιλησει...ΕΛΕΟΣ
Λίγη αγανάκτηση βλέπω και αυτό που θα έπρεπε ίσως να απασχολήσει τους συντονιστάς είναι ότι αυτή η ίδια αγανάκτηση εμφανίζεται κατά καιρούς με πρώτο βέβαια εμένα δεν λέω, βάζω και εγώ το χεράκι μου… Αλλά μήπως θα έπρεπε να σας προβληματίσει λίγο αυτό; Μήπως θα πρέπει να σας απασχολήσει κιόλας ότι εδώ και 3 χρόνια τουλάχιστον που βρίσκομαι εδώ μέσα, ένα πολύ μεγάλο ποσοστό ανθρώπων έπαψε να γράφει; Και κοίτα να δεις θυμάμαι κάποιους να λένε ότι είχαν φύγει άτομα που έγραφαν παλιότερα…
Αλήθεια ποιοι ήταν αυτοί που έγραφαν πριν από τρία χρόνια και ποιοι γράφουν τώρα εδώ μέσα; Μήπως θα έπρεπε να σας περάσει από το μυαλό ότι κάνετε κάπου λάθος; Δεν λέω όλοι έχουν τα τρεξίματα τους, όλοι έχουν τους προβληματισμούς τους… όλοι έχουν ένα σωρό πράγματα αλλά όμως κοίτα να δεις… κάποιοι προτιμούν να γράφουν σε Blog μεταφυσικά παρά μέσα στο forum… Γιατί να γίνεται αυτό; Λέω εγώ τώρα… Μήπως είσαστε υπερβολικά ευαίσθητοι σε κάποια θέματα ενώ σε κάποια άλλα όχι και τόσο; Βλέπετε αυτή η αίσθηση δεν είναι μόνο δική μου, αλλά είναι αρκετών και κάθε φορά διαφορετικών…