Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 03-05-15, 04:13
panosfromlydian Ο χρήστης panosfromlydian δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-07-2013
Μηνύματα: 212
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από μπλε Εμφάνιση μηνυμάτων
τις πρωτες φορες που το παθαινα αυτο ενιωθα χερια πανω μου να με πιανουν και αργοτερα να με πιανει απο τον λαιμο και κατι ακομα που ξεχασα να το πω στην ηχογραφιση ειχα ρωτησει και τι θελει απο μενα και απαντησε ψηθιριστα τιποτα,τιποτα,τιποτα αργα και 3 φορες
Μην εχεις επαφη με αυτα τα πλασματα.Αυτα παρασιτουν πανω σου και ο τροπος να τα διωξεις ειναι να αυξησεις την κυκλοφορια του φωτος μεσα απο τη διατροφη και να βγαλεις τις εξαρτησεις σου...

Θυμαμαι οταν εκανα αποχη απο αυνανισμο(ναι τη νικησα αυτη την εξαρτηση) σε ενα κομβικο σημειο στον υπνο μου(δεν ηταν ονειρο ηταν κατι διαφορετικο) εφτιαξα κατι σαν πενταλφα και καταφερα να διωξω ετσι κατι που δεν μου ανηκε και το εβγαλα απο μεσα μου.
Επισης θυμαμαι οταν εκανα διαλογισμο την ιδια περιοδο ακουσα μια εσωτερικη φωνη :''γιατι χαλας τη σχεση μας?''...
Αν ειναι σωστη η θεωρια των ταοιστων περι animus και anima τοτε βρισκομαστε σε μια συνεχη διαμαχη μεταξυ του μερους της ψυχης που θελει τη ζωη και την ευτυχια και του μερους της ψυχης που αναζητα την καταστροφη και το θανατο...Οποτε ισως να ερχομαστε σε επαφη με το anima μεσα απο αυτες τις εμπειριες.
Απάντηση με παράθεση