Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #259  
Παλιά 11-10-18, 23:45
valhalla Ο χρήστης valhalla δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μηνύματα: 768
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Καινούριο στην Ελλάδα έχω να δω χρόνια. Καινούργιο θα ήταν αν δεν κάναμε διαχρονικά τα ίδια λάθη Θα ήταν σοφό να μάθουμε από τα λάθη μας.
Κατάλαβες τώρα Τα ίδια κάνατε στον Παπανικολάου τα ίδια στον Ζωγράφο τα ίδια σε εμένα. Την πατρίδα μας την έχετε γ@μ... με τις @@ριές σας
Ποιοί και τι κάναμε στον Παπανικολάου ρε παππού το 40-50; Ποιός σου είπε ότι ζούσαμε τότε; Εσύ ζούσες, εσύ πάρε την ευθύνη για το τότε.

Ξεκαβάλα λίγο με τα μεγαλεία... ο Παπανικολάου εργαζόταν αθόρυβα χωρίς φανφάρες. Και internet να υπήρχε τότε, είμαι σίγουρος ότι δεν θα σπάμαρε σαν εσένα. Οι επιστήμονες βγάζουν όλη την ζωή τους στο εργαστήριο, όχι στο "καφενείο" ουρλιάζοντας.

Καιρός να του μοιάσεις λίγο ίσως στην ταπεινότητα;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Λυμπέρης έχει 50 χρόνια στην οικοδομή 8 χρόνια σπουδές πάνω στην οικοδομή. Και 2 διεθνή πατέντες και δημοσιεύσεις Εσείς που με κρίνετε έχετε να παρουσιάσετε έργο? Ναι είμαι αρχηγός στις κατασκευές. Το να μπορείς να νικήσεις τον σεισμό για τους πολιτικούς μηχανικούς είναι σαν να νίκησες τον καρκίνο για τους γιατρούς. Εγώ νίκησα τον σεισμό.
Έχω να δω υπερφίαλο και ψωνισμένο βούρλο σαν εσένα από τον senius του AWMN... δυσκολεύομαι να αποφασίσω ποιός είναι μεγαλύτερο βούρλο.