Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #307  
Παλιά 19-01-07, 10:39
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Thumbs down

Φίλε μου Μιχάλη αν θες να είσαι αντικειμενικός να είσαι
Αλλά να μην είσαι για τους τύπους και μόνο για χάρη του συντονισμού....
Διάβασε και ξαναδιάβασε για να διαπιστώσεις ότι οποίος τολμήσει να εκφέρει διαφορετική άποψη η έστω κάποιες αντιρρήσεις η απορίες η διαφορετικές γνώμες από αυτές του τεκτονισμού δέχεται προσωπική επίθεση . (γνωστή τακτική)
Εκτός και αν θεωρείς πως οποίοι από εδώ τολμάμε και ρωτάμε η εκφέρουμε μια διαφορετική άποψη, προπαγανδίζουμε η προσηλυτίζουμε τους άλλους αόριστα κατά του τεκτονισμού.
Πράγμα που συμβαίνει όμως με την αντίθετη πλευρά .

Κάνε μου τη χάρη και ξαναδιάβασε τα τελευταία μηνύματα του sprite πόσο πράο και ενωτικό προφίλ θέλει να βγάλει προς τα έξω (γιατί άραγε...και απ την άλλη τα προς ολόθεν επιθετικά γκάζια της Διοτίμας και ίσως καταλάβεις την κρυφή έννοια της λέξης «μηχανορραφία» ....

Αχχχχ αυτό το ραντεβού , ειδικά όταν έχεις τετραψήφιο αριθμό πρωτοκόλλου....

Φιμώστε ...!
εξάλλου MASON = MONAS


Φιμώστε με η εντολή εδόθη....!

Όπως καταλαβαίνετε και από μόνοι σας η κορυφή της πυραμίδας χωράει μόνο έναν και όλοι οι από κάτω σκοτώνονται για να ανέβουν και να πιάσουν τη θέση...
Οι υπόλοιποι ας αρκεστούμε να βλέπουμε το έργο ...εκτός κιαν κάποιος θέλει να λάβει μέρος στην κατά τ άλλα θεμιτή αναρρίχηση ...


ΥΓ . σόρρυ που ήμουν τόσο γλυκός αλλά έτσι μου βγήκε
είμαι έτοιμος για γόνιμο και εποικοδομητικό διάλογο τώρα που έφερα τη κατάσταση στα ίσα (ας αρχίσουν τα όργανα των οργάνων λοιπόν)
Δ.
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com
Απάντηση με παράθεση