Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #166  
Παλιά 16-08-08, 19:22
Knight_Of_Creation Ο χρήστης Knight_Of_Creation δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-03-2008
Περιοχή: Βόλος
Μηνύματα: 310
Προεπιλογή

Φιλοι μου καλησπέρα σας

Είναι αλήθεια πως το τελευταίο διάστημα υπάρχει μια πτώση στην θεματολογία του φόρουμ και στην συγγραφική "δεινότητα" αρκετών μελών ! Δεν θα έπρεπε να υπάρχει όμως υπο-νοουμενο για καθοδηγούμενα άτομα που έχουν ως σκοπό την διάλυση της παρέας μας... Ας μην καταστροφολογούμε άνευ λόγου! Είναι ένα φόρουμ με κανόνες, βάσεις, αρχές, απίστευτα πολλά μέλη και παρατηρητές! Κάποιος προσπαθεί δόλια να δημιουργήσει σύνχιση ; Η συντονιστική ομάδα θα φέρει τάξη στην "όποια" κακόβουλη προσπάθεια απο όπου και αν προέρχεται...

Απο την άλλη με ενοχλεί (οχι και σε τρομερό σημείο βέβαια) που αρκετά σοβαρά και αξιόλογα μέλη (κατ' εμέ πάντα, π.χ ο Μιχάλης, ο Τάκης Παπαδόπουλος κ.α) σταμάτησαν να γράφουν (σταδιακώς το πράττω και εγώ) και που πολλές αξιόλογες θεματικές συζητήσεις μένουν με 1-2-3 το πολύ απαντήσεις και δεν συνεχίζονται. Φυσικά βέβαια αυτό το βλέπω υπο τι δικό μου πρίσμα και ο καθένας έχει την μοναδική του αντίληψη για όλα...

Αλλά δεν είμαι απαισιόδοξος...Τα πάντα περνάνε μια περίοδο φθίνουσα και ξανα όμως προς την δόξα τραβάνε...Αρκεί να υπάρχουν κανόνες , Θέληση και σωστές βάσεις...Και το Μεταφυσικό νομίζω τα έχει αυτά
__________________
Ο Εχθρός είναι ενας πολύ καλός Δάσκαλος " Δαλάι Λάμα
Απάντηση με παράθεση