Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #71  
Παλιά 16-09-08, 14:17
Το avatar του χρήστη Belthazor
Belthazor Ο χρήστης Belthazor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 442
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Νηρηιδα
Καλησπερα παιδια! Εμμμ το 8εμα ειναι λιγο παλιο και ετυχε να πεσω και πανω σε μια μικρη διαφωνια,που για να πω την αλη8εια ειμαι αντι8ετη οχι με ο,τι πιστευει ο johnaros211-ο κα8ενας ο,τι 8ελει πιστευει- μα πιο πολυ με τον τροπο που το εκφραζει. Ομως αυτο μαλλον δεν εχει σχεση μιας και 8α η8ελα να ρωτησω:πχ εγω εχω 0rezus που ειναι γνωστο οτι μπορει να δωσει σε ολες τις υπολοιπες ομαδες.Αν υπο8εσουμε οτι πραγματι προερχεται απο εξωγηινη φυλη και πραγματι αυτο χαριζει κατι "ιδιαιτερο"δεν 8α περνουσε εστω και προσωρινα απο τον δοτη στον ληπτη ή ειναι τοσο ανοητο σαν να λεω οτι αν φας ψαρι,μεχρι να χωνεψεις 8α μπορεις να κολυμπας το ιδιο καλα με εκεινο-οσο ζουσε φυσικα -???
Αντίθετος! Νομίζω ότι αυτό που είπες είναι αρκετά σοβαρό προς το θέμα, έχεις δίκιο, το 0 ρέζους δίνει σε όλους, αυτό πάει να πει πως μεταφέρονται στοιχειά από το 0 ρέζους στον δεκτή. Όμως λογά της μικρής ποσότητας που μεταφέρεται δεν γίνεται κάτι, και φυσικά το αίμα δεν είναι 'μεταλλαγμένο' ( scecial, δεν ξέρω πως να το πω αλλιώς ). Έτσι ότι παίρνει μέσα στο αίμα του δεκτή, δεν κρατεί πολύ!
__________________
When we hit our lowest point, we are open to the greatest change.
Απάντηση με παράθεση