Θέμα: Vampires
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 17-01-09, 08:50
Το avatar του χρήστη Radzoor
Radzoor Ο χρήστης Radzoor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-08-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Χτες το βραδυ που πήγα να κοιμηθώ ένιωθα μια παρουσία στο δωμάτιο να με κοιτάζει.. και στον ύπνο μου είδα έναν τύπο που μου είπε πως είναι εκείνος , με (άλλαξε) και έπειτα μου λέει το μονο κακό είναι πως θα μας κυνηγούν τα πνεύματα αυτόν που έχω τραφεί και λέει όπως είμαστε στο δωμάτιο μου ξαφνικά αρχίζει να ανοίγει το τζαμι και εγώ τρομάζω και φεύγω στην κουζίνα... από την τρομάρα μου κάπως κάνω το χέρι μου κάπως απότομα και φεύγει ένα ποτήρι και πέφτει μονο του κάτω χωρίς να το ακουμπήσω .. και ξαφνικά αντιλαμβάνομαι ότι μπορώ να μετακινώ αντικείμενα μονο με την κίνηση του χεριού μου και καταλαβαίνω πως μου κάνει πλακα και γυρίζω πάλι στο δωμάτιο .. και του λέω ωραία πλακα , με τρόμαξες χωρίς λόγο και μου λέει εδώ είχες τρομάξει με το τηλεφώνημα μου και δεν θα τρόμαζες με αυτό ? τέλος πάντων έπειτα άρχισα να κάνω πλακα στον κόσμο με αυτή μου την ικανότητα... (όλα αυτά στο όνειρο μου) και τώρα το πρωί που ξύπνησα το δεξί μου χέρι είναι μουδιασμένο ενώ δεν το είχα πλακώσει στον ύπνο και γράφω με το ένα χέρι ..εστάνθικα πολύ άσχημα μόλις ξύπνησα και κατάλαβα ότι ήταν όνειρο ... βεβαια το μονο που δεν καταλαβαίνω είναι το που κολλάει η τηλεκίνηση...(όνειρο είναι βεβαια οποτε βλέπουμε ότι νάνε).. μάλλον το έχω πάρει περισσότερο σοβαρά το θέμα απότι πρέπει .. πάντως έχω μια απορία προς οποιον ξέρει κάτι σχετικά με psi vampires : μπορούν να έρθουν στο όνειρο μας με κάποιο τρόπο? δεν ξέρω καθόλου από psi vampires και θέλω αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Radzoor : 17-01-09 στις 08:53
Απάντηση με παράθεση