Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #94  
Παλιά 12-05-11, 14:29
Το avatar του χρήστη Nox
Nox Ο χρήστης Nox δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 08-05-2011
Μηνύματα: 9
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Belthazor Εμφάνιση μηνυμάτων

Τώρα που το πάω, λοιπόν, είναι γνωστό πως πολλοί επιστήμονες σήμερα λένε πως η ζωή στη Γη προσήλθε από ''έξω'' ( βακτήρια μέσω μετεωριτών ). Τώρα λέω μήπως αυτό το έξω ήταν πιο πολύ σαν τα μικρά γκρι ανθρωπάκια, και το DNA τους έμοιαζε με το 0 ρέζους αρνητικό.. γι' αυτό και τα χαρακτηριστικά..

Απόψεις?
Δεν ξερω αν ηλθε απο εξω η ζωη η οχι..αλλα μου φαινεται λιγο καπως οσοι έχουν Ρεζους ν εχουν καποιους.. εξωγηινους προγόνους.. με αυτη την λογική γιατι να μην έχουν αυτοί των οποίων η ομάδα αίματος είναι Α,Β η ΑΒ?? κατι απο αυτα? επειδη οσοι έχουν Ρεζους είναι λιγότεροι σε ποσοστό? Και γιατί να υπάρχουν τόσες ομάδες αίματος? άνετα κάποιος θα μπορουσε να υποθέσει οτι η κάθε ομαδα αίματος έχει ρίζες σε διαφορετικά ήδη εξωγηίνης ζωής. Δεν ξέρω αν φαινεται λίγο κάπως η απάντησή μ, θέλω όμως να ξεκαθαρίσω πως για μένα δεν υφίσταται κτ τετοιο.. μπορεί ν είναι ετσι μπορεί και όχι απλά μου φαίνεται λίγο αδύνατον
__________________
Βάζω λίγο σκοτάδι κ λιγάκι βροχή για ν σ φτιάξω μια παράξενη αρχή k να σ ξεμακρύνω λγ από τη σκέψη σ π έτσι κ αλλιώς ξεσυνερίζεται τ κέφι σ. Σε πάω σε δρόμο μικρό, σε σοκάκι παλιό σ' ένα αιώνια ποτισμένο απ' το κρασί καπηλειό, μέρος κακόφημο, ακόμα κ για τ στοχασμό μ π ούτε κ ο φόβος δε με φέρνει στ' όνειρό μ. Εδώ λοιπόν, θ μοιραστώ μια ιστορία μαζί σ π 'ναι σα ν συνέβη χθες κ ορκίσου αν σε πειράξει τόσο π ντραπείς
πουθενά να μη τη πεις!!


http://www.youtube.com/watch?v=0Q7rNOJBByg
Απάντηση με παράθεση