Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #484  
Παλιά 02-09-13, 16:02
Το avatar του χρήστη OANNHSEA
OANNHSEA Ο χρήστης OANNHSEA δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-01-2007
Μηνύματα: 1.182
Προεπιλογή

Πως φάσκει και αντιφάσκει ένας απόφοιτος δημοτικού μέσα σε μερικές γραμμές μόνο...

Παράθεση:
Αγαπητέ OANNHSEA, ΠΟΥΘΕΝΑ δεν έχω γράψει, ότι όλοι που απαρτίζουν τον επιστημονικό κόσμο είναι απατεώνες
Τέσσερις γραμμές παρακάτω:

Παράθεση:
Άρα βάσει της εξήγησής μου, οι χρονολογήσεις με βάση τα ραδιοισότοπα δεν ισχύουν.
Άρα οι επιστήμονες όλου του κόσμου είναι απατεώνες γιατί το πιστεύουν και βάση αυτού δουλεύουν!!!

Σε τέσσερις μόνο γραμμές αναιρεί αυτό που έγραψε πιο πάνω!!!
Εάν είναι δυνατόν να υπάρχει αυτός ο άνθρωπος και να μην είναι τρολ....


Παράθεση:
Δηλαδή μιλάμε για υπολογισμούς ακριβείας!!! Ε τώρα, μην είμαστε και απαιτητικοί. 1 δισεκατομμύριο χρόνια, πάνω κάτω, δεν είναι θέμα να το συζητάμε!!! Μπορεί άνετα να λυθεί με το μάδημα της μαργαρίτας!!! Όχι παίζουμε!!!
Σταμάτα να κάνεις copy paste τις απαντήσεις από τα άλλα φόρουμ γιατί θα βάζω εγώ τι σου γράφουν οι υπόλοιποι λογικοί άνθρωποι στα άλλα φόρουμ....


Παράθεση:
Ας αναφερθεί τώρα κάτι σχετικό με τη χρονολόγηση.
http://www.sciencenews.gr/index.php/...84%CE%BF%CF%82
Και βάζει ρε παιδιά σαν απόδειξη ένα επιστημονικό άρθρο...
Ένα επιστημονικό άρθρο το οποίο λέει ότι ουσιαστικά το σύμπαν είναι πάνω από 13 δις χρόνια και το μόνο που δεν ξέρουμε είναι η ακριβής ημερομηνία του....
Δεν διαφωνεί κανένας επιστήμονας με το ότι είναι πάνω από 13 δις χρόνια, αλλά αυτός το παρουσιάζει σαν πρόβλημα της επιστήμης και το ότι επιβεβαιώνει τα λόγια του!!!

Και μου το έλεγε ο μακαρίτης ο πατέρας μου...
Μην γίνεις μηχανολόγος - γίνει γιατρός...
Αλλά που εγώ...
Θα είχα γίνει ψυχίατρος και θα τα είχα οικονομήσει χοντρά...
.
__________________

ΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΠΛΕΙΝ ΕΙΣ ΚΟΡΙΝΘΟΝ
BELLUM OMNEUM CONTRA OMNE - ΦΩΤΙΑ ΠΕΡΠΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
Απάντηση με παράθεση