Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 14-02-09, 00:28
ELASTELLITSA Ο χρήστης ELASTELLITSA δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-01-2007
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή ανεξηγητη συναντηση

Γεια σε ολους,εχω πολυ καιρο να γραψω στο αγαπημενο μου μεταφυσικο.Συνηθως ασχολιομουν με θεματα διατροφης κτλ.Σημερα θελω τη γνωμη σας για μια προσωπικη μου εμπειρια.Συνεβη εχθες το βραδυ.Πηγαμε με τον φιλο μου στο εξοχικο του σπιτι επανω στο βουνο για να διανυκτερευσουμε.Ενα μερος φανταστικο μετα στη φυση μακρυα απο τον πολιτισμο.Γυρω γυρω εχει μονο 2 σπιτι και δασος.Για να μη μακρυγορω με τον προλογο,την ωρα που προσπαθουσα να κοιμηθω γυρναω απο την αλλη μερια για να βολευτω καλυτερα και ανοιγω τα ματια και βλεπω ενα πραγμα να το πω..?ενα ζωο?τελοσπαντων ενα κατι σε μεγεθος σκυλου μικρου με τεραστιες πατουσες χρωμα δερματος καστανο σκουρο σκεπασμενο με ενα υφασμα σαν λινατσα να καθεται επανω στον φιλο μου που κοιμοταν.Μπορω να δωσω καλη περιγραφη γιατι το παρατηρουσα πανω απο 1 λεπτο για να βεβαιωθω οτι δεν κοιμαμαι.Το προσωπο του ητανε πολυ ασχημο με τερατια αυτια κολλημενα στο κεφαλι και η μυτη του και το στομα του ητανε τραβηγμενα οπως στα σκυλια.Ητανε σκυμενο πανω στην πλατη του φιλου μου και γυρισε το κεφαλι και με κοιτουσε για 1 ολοκληρο λεπτο μεσα στο ματια.Τα ματια του ητανε μεγαλα και μαυρα και μπροστα στο προσωπο του ειχε μια θολουρα,κατι που δεν μπορω να περιγραψω.Με κοιτουσε επιμονα σαν να ηθελε να μου πει οτι ναι,οντως με βλεπεις και οντως σε βλεπω,σαν να ηθελε να βεβαιωθω οτι δεν βλεπω ονειρο.Μολις αντιληφθηκα πως δεν κοιμαμαι και πως οντως κοιταζομαι με ενα τερατακι στο κρεβατι μου αρχισα να φωναζω και ξυπνησε ο φιλος μου και του λεω δες..και δεν υπηρχε τι-πο-τα.Μπορω να ορκιστω πως δεν κοιμομουν γιατι εχω συνηθισει να βλεπω παραξενα ονειρα και παντα ξυπναω για να συνιδειτοποιησω πως ειναι ονειρο και ξανακοιμαμαι.Εχθες δεν ητανε.Μετα απο αυτο μαθαμε απο την μητερα του για αναριθμητες ιστοριες με διαφορα παραξενα οντα που συνεβησαν στου 3-5 κατοικους του μικρου οικισμου.Τι ειδα αραγε?Μπορει να με βοηθησει καποιος να καταλαβω?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ELASTELLITSA : 14-02-09 στις 00:29
Απάντηση με παράθεση