Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 14-02-09, 10:54
Το avatar του χρήστη Indigocy
Indigocy Ο χρήστης Indigocy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-06-2008
Περιοχή: Λεμεσος / Αθηνα.
Μηνύματα: 175
Προεπιλογή

Γεια σου. Χωρις να ειμαι ειδικος σε καμμια περιπτωση, απλα απο αυτα που εχω ακουσει και διαβασει, ισως να ειναι καποιου ειδους σκεπτομορφη. Ισως να ξεπηδησε αυτο το κουταβακι απο καποια αλλη "διασταση". Ξερω κι εγω.. Αν ειναι ετσι θα ελεγα οτι εισαι τυχερη που το "ειδες" (τα "" τα βαζω για μια μικρη επιφυλαξη). Ισως το μερος εκει περα να ενεργοποιει καποιου ειδους "αστρικες πυλες", ή πως αλλιως το λενε. Αλλα βρε παιδι μου να σε ρωτησω κατι.. ΑΝ, εβλεπες το ιδιο πραγμα αλλα στον ΥΠΝΟ σου, δεν θα φοβοσουνα και να ηθελες να ξυπνησεις? Πως και δεν το εκανες πιο νωρις στον ξυπνιο σου? Εχεις ξαναβιωσει κατι παρομοιο μηπως? Απο την αλλη, ειπες πως ηταν την ωρα που προσπαθουσες να κοιμηθεις, στην φαση δηλαδη που συμβαινουν τα περισσοτερα παρομοια περιστατικα. Ισως να ειναι κατι, ισως και οχι. Ισως να μην κοιμοσουν και να σου επαιζε διαφορα παιχνιδια ο "νους", απο κατι που ειχες δει, ή διαβασει. Δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω. Ελπιζω να βοηθησα καπως. Ξανατονιζω πως ΔΕΝ ειμαι ειδικος επι του θεματος, και απλα κανω υποθεσεις.

Φιλικα, Γιωργος.
__________________
"Γυρω σου κουκλες χλωμες ανικανες ν'ακουσουν τη φωνη σου, κι'αληθειες σου να σερνονται στο πατωμα γυμνες..."

Παυλος Σιδηροπουλος
Απάντηση με παράθεση