Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 14-02-09, 19:33
ELASTELLITSA Ο χρήστης ELASTELLITSA δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-01-2007
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή

φιλε indigocy οντως ημουν σε αυτη τη φαση που περιεγραψες μεταξυ υπνου και ξυπνιου.Ως προς το αν θα φοβομουν ,οχι,γιατι εχω συνηθισει να βλεπω πολυ παραξενα πραγματα στον υπνο μου και εφιαλτες και ειναι συνηθεια για μενα να ξυπναω,να διαπιστωνω οτι βλεπω ονειρο και να ξανακοιμαμαι.Οπως καταλαβαινεις εχω συνηθισει στους εφιαλτες και δεν μου χαλανε τη νυχτα!Παντα κανω το ιδιο.Δινω 'διαταγη' στον εαυτο μου να ξυπνησει γιατι μεσα στο ονειρο αντιλαμβανομαι το οτι βλεπω ονειρο και οντως ξυπναω.Προχθες δεν ητανε ονειρο.Ειμαι απολυτα σιγουρη γιατι κουνιομουν,κοιτουσα γυρω γυρω στο δωματιο,εναν χωρο που δεν εχω συνιθισει ωστε να βλεπω στον υπνο μου.Οσο για το φως ,ερχοτανε απο εξω απο το φεγγαρι και ενα πρασινο λαμπακι στον τοιχο μικρο.Αυτο με βοηθησε να παρατηρησω και τις λεπτομερειες του 'πραγματος' και του χωρου.Απο την αλλη σαν ατομο πιστευω πιο πολυ στα φυσικα πραγματα κατι που με κανει να ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δεν ητανε της φαντασιας μου.φιλε AVATARGR το ΄πραγμα' δεν χαθηκε μολις φωναξα γιατι φωναζα αρκετα δευτερολεπτα αλλα μολις γυρισε ο φιλος μου να δει.Οσο για το σκυλι,οχι,δεν ειχε.
Απάντηση με παράθεση