Θέμα: 2011 - 2012
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 07-06-11, 21:36
Το avatar του χρήστη Ermhs
Ermhs Ο χρήστης Ermhs δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Μηνύματα: 1.287
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Zeus Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου απαντησα πριν το edit!!! Το παιρνω πισω το παραπανω σχολιο... απλα ρε παιδι μου ολοκληρωσε πρωτα τη σκεψη σου για να εχουμε μια normal ροη!!!


edit

Κοιτα εχει μια λογικη με τα bio-keys. Αλλα τι θα γινει αν το DNA, γτ υποθετω οτι ετσι λειτουργει, αλλιωθει σε τετοιο βαθμο που να μην αναγνωριζει η κλειδαρια το κλειδι? Κατι αλλο, κι αν το κλειδι σκοτωθει πριν καν γεννηθει ενα αλλο, πες πανω στο πηγαινελα, τι κανει η πυλη κλεινει?

Τις πυλες τις βλεπω σαν πυλες, που ενωνουν 2 μακρινες ακρες του γαλαξια, πως αλλωστε να περασουν ογκοδεστατα αντικειμενα απο μεσα?
Οπως για τι δινη που εχει δημιουγηθει στον κολπο του Αντεν εδω και 5 χρονια περιπου τωρα, οπως αναφερουν διαφορες πηγες, οτι ειναι δινη/πυλη.
Πυλη/Πυλος αρχαια ονομασια για την πυλη. Αυτο μου κανει αρκετους συνειρμους για αλλες πυλες στον ελλαδικο χωρο... Και συνηθως, εχω ακουσει, και οτι στις συγκεκριμενες τοποθεσιες υπαρχουν και περιεργες ιστοριες απο παλια. Σημερα τπτ αξιολογο, σαν να εχουν σβησει για καποιο λογο.
Τωρα για το επιμαχο σημειο αν ερθουν οι Ανδρομεδιοι ή οχι ειναι αλλη ιστορια, στα διαφορα ανακοινωθεντα για διαστομοπλοια γιγανγτιαιων διασταστεων και αλλα τετοια που εχουν ερθει στο φως της δημοσιοτητας και μετα αποσυρονται ως παρανοηση και λαθος εκτιμηση, εμενα μου δηλωνει οτι εχουν ηδη ερθει σε επικοινωνια με αλλους πολιτισμους εκτος Γαιας, αλλα για καποιο λογο μας το αποκρυπτουν, πετοντας μας σποντες μεσα απο ταινιες αλλα και σειρες με αναλογη θεματολογια, και τελευταια και σε ντοκιμαντερ, οτι κινδινευουμε απο εισβολη. Δε νομιζω σοβαροι επιστημονες να διακυνδινευουν το μελλον τους στο χωρο, για το τπτ!!!!
μα τι λες τώρα.. Μου θυμίζεις κάτι φανατικούς εβραίους με τον κάλο στον εγκέφαλο του DNA.. Το πνεύμα είναι αυτό που μετρά στον Έλλην αν και εμείς πάντα είμαστε κλειστές οικογένειες..(τείνει να καταστραφεί και αυτό). Ακόμη και αν ίσχυε το DNA λογικά θα μπει στο κατάλληλο σώμα όταν είναι να γεννηθεί.. λολ Εγώ ξέρω ότι παίζει ρόλο το vibration του πνεύματος (αύρας.. όπως θέλει ο καθένας το λέει).. Συντονίζεται με το μαγνητικό πεδίο του συγκεκριμένου χώρου.. Και δεν είναι μόνο αυτό.. Μπορεί να μην είναι η αύρα.. αλλά ο ήχος της φωνής με συγκεκριμένα λόγια.. κάτι τέλος πάντων ενεργειακό.. Δεν θα χύσεις και το αίμα σου.. λολ μην ξεχνάς ότι έχει να κάνει με το μαγνητικό πεδίο της γης, συγκεκριμένου χώρου.

Τώρα αν σκοτωθεί την ώρα που είναι ανοιχτή.. εε μα είναι κάτι ερωτήσεις.. θα την ανατινάξουν.. τι περιμένεις να σου πω.. χαχαχα και δεν είναι απαραίτητο να είναι Έλληνας.. Αρετή ψυχή και πνεύμα.

Πάρα ταύτα, δεν είναι σίγουρο ότι λειτουργεί έτσι.. αν και κατά την ταπεινή μου άποψη, είναι το ποιο έξυπνο.. σίγουρα θα υπάρχουν και εναλλακτικές λύσεις για κάθε πρόβλημα που ίσως προκύψει..
Πάντως ένα είναι σίγουρο.. λες τα υποχθόνια αμερικανό εβραιακια εκεί κάτω, να στήσανε καρτέρι και δεν υπάρχει ένας τουλάχιστον να ενημερώσει τους Ανδρομεδιους? Στα τυφλά θα έρθουν?
Αν ισχύουν όλα τα παραπάνω.. ατύχησαν (τα υποχθόνια όντα).

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ermhs : 07-06-11 στις 22:14
Απάντηση με παράθεση