Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1488  
Παλιά 07-06-18, 15:00
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω ότι έχουμε βρεθεί σε ένα αδιέξοδο στο συγκεκριμένο θέμα.

Πρώτον,ρε βασιλάκη αγόρι μου κάνε κάτι κόλλησε η βελλόνα εδώ και μέρες , μίλα σαν άνθρωπος και άσε τα copy paste.

Δεύτερον, seismic στα φόρουμ και ειδικά σε ένα φόρουμ που αφορα το μεταφυσικό μπορεί να υπάρχει πληθώρα απόψεων, ακόμη και αν υποφέρω προσωπικά εγώ αλλά και άλλοι, μπορεί ο οποιοσδήποτε να πει ότι θέλει όσον αφορά τα πλαίσια του φόρουμ. Αλλά εσύ το έχει πάει αλλού το θέμα. Είσαι παντελώς άσχετος με την θεματολογία ολόκληρου του φόρουμ

Άντε και βρήκες μια πατέντα, τι προσφέρει προς συζήτηση αυτό το πράγμα? Ή μήπως περιμένεις να αρχίσουμε να χειροκροτάμε όλοι μαζί και να σου κάνουμε τεμενάδες(άλλη φράση που περιείχε αντικατάστατο του τσιγάρου μου ήρθε στο μυαλό πρώτα αλλά είπα να είμαι κόσμιος )? Εκτός αν έχεις πληροφορίες ότι κάποιος δισεκατομυριούχος που ασχολείται με τις οικοδομές βρίσκεται μέσα στο φόρουμ, τότε σπαταλάς τον χρόνο σου. Αν αντιθέτως όπως αρχικά υπέθεσα είσαι εδώ για αναγνώριση τότε πάλι χάνεις τον χρόνο σου, είναι σαν να προσπαθείς να κάνεις σεμινάρια για πλέξιμο σε σύνδεσμο Παοκτσήδων(και γενικά οπαδών ποδοσφαίρου,καλύτερα να μην διαλέγεις πλευρές αυτές τις μέρες ) . Σε κάθε περίπτωση όσον αφορά το 99% του μεταφυσικού ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ
Αν δεν κάνω λάθος τα θέματα στον τίτλο του φόρουμ αναφέρουν την λέξη επιστήμες. ( Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες )
Απάντηση με παράθεση