Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #857  
Παλιά 11-11-14, 22:54
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από esmike Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαλλον δεν καταλαβαινεις .
Ο κυριος Φουνταλης με τον οποιο γνωριζομαι , ειναι αθεος και εχει σπουδασει στην Αμερικη Νοολογια και προγραμματισμο ηλεκτρονικων υπολογιστων. Εχω το email του και μπορω να σε φερω σε επικοινωνια μαζι του .πες του οτι γραφει μπουρδες και οτι ειναι αμορφωτος, ενω εσυ μορφωμενος και δεν γραφεις μπουρδες.
Αν εχεις γνωσεις πανω στους υπολογιστες και εχεις διδακτορικο διπλωμα στον προγραμματισμο , την Νοολογια και την γλωσσολογια , τοτε μπορεις να κανεις μαζι του συζητηση.

Προσεχε ομως αυτος δεν γραφει δημοσιευσεις σε φορουμ... γραφει δημοσιευσεις και εργασιες σε παγκοσμια περιοδικα.
Μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις esmike οτι υπάρχει σοβαρό πρόβλημα: Εχεις μπλέξει με σεκταδόρο. Ανοιξε τα μάτια σου. Δεν θα κάτσω να αναλύσω τα διάφορα φαιδρά, το άτομο έχει κάτσει κι έχει στήσει μεχρι και εικονικό κωλέγιο. Θα σε ρωτήσω ξανά αν έχεις τελείωσει το σχολείο και αν θέλεις να σπουδάσεις πραγματικά. Ξεχνα τα μπάμπο τζάμπο και τις μλκιες που γράφουμε εδω. Εδω μιλάμε για το μέλλον σου σαν άνθρωπο στην κοινωνία. Πες μου τι θέλεις να ασχοληθείς και θα σου πω οτι ξέρω μακριά απο κακοτοπιές και ψυχοπαθείς.

Να σε πληροφορήσω οτι μετά απο 4 χρονια σπουδές στην Αγγλία, επιστήμη υπολογιστών και μηχανικός δικτύων (BSc+MSc), ενα ακόμα μεταπτυχιακό Ελλάδα και διάφορα άλλα που δεν αφορούν τη συζήτηση, θα σου πω υπεύθυνα να του μεταφέρεις οτι:

1) νοολογία=παπαρολογία, να μάθει πως μεταφράζουν την cognitive science στο Ελλάντα
2) Δεν με ενδιαφέρει να μιλήσω μαζί του, αμα θέλω να σαλτάρω θα κάνω channeling με τον Φουράκη ή τον Γκιόλβα. Εκεί που είναι θα μου τα πούνε όλα χαρτί και καλαμάρι.
3) Τις τρείς απαραίτητες δημοσιεύσεις για τα διδακτορικά του κώλου τα κάνει και η κουτσή Μαρία και στα κολέγια στην Ζιμπάμπουε.
4) Το βιογραφικό του όλα τα λεφτά:

Δεν έχω θρησκεία, ούτε επάγγελμα, ούτε εισόδημα, ούτε προσδοκίες. Έχω όμως δυο υπέροχες θυγατέρες.

Τουλάχιστον έσπειρε!

5) Εσυ κοίτα να κάνεις κάτι στην ζωή σου και άσε τους σεκταδόρους να πουλάνε την τρέλα τους.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη heretic : 11-11-14 στις 22:57
Απάντηση με παράθεση