Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 11-04-12, 21:27
Το avatar του χρήστη Marsia
Marsia Ο χρήστης Marsia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-06-2011
Μηνύματα: 188
Προεπιλογή

Πιστεύω ότι σε καμιά περίπτωση δεν είναι αριστούργημα. Πιστεύω ότι είναι ό,τι πρέπει για να περάσει -ευχάριστα- η ώρα. Πιστεύω ότι έχει πολύ γέλιο(κυρίως ο μεγάλος όταν λέει τις ατάκες). Πιστεύω ότι έχει ωραία εφέ(σε σύγκριση με κάποια "θρίλερ" που τα βλέπεις και θες να φωνάξεις "μα γιατί δε βάζετε μαριονέτες καλύτερα?"). Πιστεύω ότι το "τρελό αγόρι" -όπως λέω τον Ντιν για πλάκα- είναι και ωραίο θέαμα(ε μα πήξαμε στους κάγκουρες στην τηλεόραση!). Γι' αυτούς τους λόγους, λοιπόν, τη βλέπω.

Όχι τίποτα άλλο δηλαδή.. Γιατί περνά η ώρα(πολύ ωραία)...

Για την ακρίβεια την κατεβάζω και την βλέπω μια κι έξω στο λάπτοπ, γιατί αυτό το ένα-ένα τα επεισόδια κάθε φορά και οι διαφημίσεις με "σκοτώνουν"!!! Αντί, λοιπόν, να βλέπω το "Χρόνη σας" στην τηλεόραση το βράδυ, προτιμώ να βλέπω Supernatural..

Παράθεση:
Ακόμα το Supernatural έχει απενοχοποιήσει όλα τα κλασικά, αγαπημένα rock κομμάτια, μειώνοντας τις τύψεις σου, που είσαι κολλημένος στη "μουσική του μπαμπά σου". Στη σειρά ο πιο bamf (badass mother f*cker) χαρακτήρας πωρώνεται με Zeppelin και AC/DC και εσύ κρυφογελάς και δικαιώνεσαι που έτρεξες να βγάλεις εισιτήριο για τους Black Sabbath.
Άσε που έχει και πολύ ωραία μουσική(νομίζω ότι -ακόμη κι αν δεν είσαι κανένας τρελός ροκάς, απλά σου αρέσει η καλή μουσική- εκεί είναι η μεγαλύτερη πώρωση στη σειρά)!!!


Σίγουρα σε καμιά περίπτωση δεν το λες και το "μετέωρο βήμα του πελαργού" αλλά αν ήθελες Αγγελόπουλο, τότε γιατί να δεις Supernatural?
__________________
Για να δεις το ουράνιο τόξο, πρέπει να αντέξεις την καταιγίδα...

Η αγωνία της ψυχής μου βρήκε διέξοδο σε μια δυνατή, μακριά και τελική κραυγή απελπισίας - Edgar Allan Poe

Τὸ ξέρω πὼς καθένας μοναχὸς πορεύεται στὸν ἔρωτα, μοναχὸς στὴ δόξα καὶ στὸ θάνατο. Τὸ ξέρω. Τὸ δοκίμασα. Δὲν ὠφελεῖ. Ἄφησέ με νἄρθω μαζί σου - Η Σονάτα του Σεληνόφωτος
Απάντηση με παράθεση