Θέμα: Μαγεία
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #156  
Παλιά 30-01-10, 18:54
Το avatar του χρήστη Witch Shadow
Witch Shadow Ο χρήστης Witch Shadow δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Περιοχή: Serres
Μηνύματα: 799
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Angelika* Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό δεν το κατάλαβα καν. Δεν έχω ιδέα για το τι λες και με το τι σχέση έχουν οι νεκροί με την απλή ερώτηση μου αν και πως λύνονται τα μάγια.
Αν θέλεις κανε το λιανά.

Αυτο ηταν ενα ρεπορταζ που ετυχε να ακουσω, με εναν τυπο νομιζω ο οποιος πηγε σε μεντιουμ/μαγο για να του αναστησει την μανα και εχασε κοντα στα 4.000 χιλιαρικα νομιζω.

Όσο για όλα αυτά, κατανοητά και ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σου.
Ελπίζω να είναι έτσι αν και πολλοί λένε πως κρύβονται κίνδυνοι και χρειάζεται προστασία κατά το διάβασμα των ευχών.Πόση δύναμη έχουμε εμείς ώστε να προστατευτούμε από επίθεση ανωτέρων δυνάμεων?
Θα ενοχλήσουν μόνο αυτόν που διαβάζει τοις ευχές η τα άλλα μέλη της οικογένειας?
Θα σου πω απο την προσωπικη μου εμπειρια. Οσες φορες εχω λυσει μαγια ειτε σε μενα ειτε σε καποιον αλλο, κακο δεν επαθα. Ουτε με πειραξε κατι. Οχι οτι αυτο δεν μπορει να συμβει. Δεν ειμαι θεος ουτε θαυματοποιος. Απλα δεν μου ετυχε κατι τετοιο ακομα. Για να μπορεσω να λυσω ενα μαικο, χρησιμοποιω ξορκια γνωστα σαν λυσιματα. Ειναι "ευχες" οι οποιες ζητανε βοηθεια και ενισχυση απο αγγελικες δυναμεις ή δυναμεις του φωτος γενικα. Προστασια θες σε τετοια θεματα. Και η πιο απλη ειναι ο Κυκλος. Δεν ξερω αν γνωριζεις τι ειναι. Δυναμη παντως εχουμε απεριοριστη απλα πρεπει να μαθουμε να την χρησιμοποιουμε. Για να τα βαλουμε με ανωτερες σκοτεινες δυναμεις (δαιμονες και τετοια) ειναι καθαρη αυτοκτονια.
__________________

Oh I'm gonna be soooo happy when I vanquish your very sorry ass...
Απάντηση με παράθεση