Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #247  
Παλιά 30-03-13, 13:03
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anna. Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρυσαυγή το πήγες απο δω το εφερες απο κεί, το ξαναπηγες αλλού για να πέσουν τελικά οι υποτιθέμενες ασπίδες και να μας πεις οτι είσαι μάγος???? Έκανες την διαδρομή Τρίκαλα Καλαμπάκα Λαμία λες και θα φανερωνες τα κρατικά μυστικά.

Αυτά όλα που λες λίγο μας αγγίζουν και λιγοτερο μας ενδιαφέρουν. Υπάρχει μια μερίδα κόσμου που θεωρεί η πιστεύει οτι οι κακοτυχίες του είναι αποτέλεσμα κάποιου δεσίματος.
Υπάρχουν όμως και κάποιοι άλλοι που απλα γελανε με όλα αυτά.
Εγώ δεν κατάλαβα την μυστικοπάθεια σου δηλαδή τί νομίζες ότι θα πέσουμε κάτω ξεροι και λιποθυμοι αμα μας ελεγες την αλήθεια?????

Αμα νομίζεις ή νομίζουν κάποιοι οτι αυτό βοηθάει και γίνεται για ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ας έχει.. Τι να πώ δώσε έλεος........

Τον Puck να μην ξαναμαγεψεις γιατί θα λες οπίσω μου σε έχω σατανά!!!!!!!

Αννα, με εφτασες πολλες φορες στο αμην. Τι ειναι ρε παιδι μου αυτη η μαγεια, μαγος, μαγισσα για τα οποια μιλας και δεν καταλαβαινω.

Λευκη μαγεια - Μαυρη μαγεια Δεν υπαρχει τιποτα αλλο.

Μαυρη μαγεια για να σου ριμαξουν την ζωη στα καλα καθουμενα.
Λευκη που σπαει την Μαυρη για καλο.

Εχει σχολες που ασχολουνται λεει με την μαγεια του Merlin και απο αυτα που γραφονται κατα καιρους απο εσας, μοιαζει πολυ.
Εγω αυτον τον Merlin δεν τον ξερω. Οπως δεν ξερω και τον Νοστραδαμο. Τι εκαναν αυτοι τα βραδια και αν οντως η μαγεια τους ηταν Λευκη και οχι Μαυρη μπογιατισμενη Λευκη?
Και βεβαια μπορω να καταλαβω, αν διαβασω, φαινεται απο τα υλικα και απο τα λογια και πολλα αλλα. Αλλα δεν με νοιαζει.

Και επειδη εγω εχω μαθει να πηγαινω εκ του ασφαλους εκει που θελω να παω, ετσι παω.

Οσον αφορα τον Puck, α ολα κι ολα, εγω τον βρηκα πρωτη, δικος μου ειναι.
Απάντηση με παράθεση