Θέμα: <ΑΥΡΑ>
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 13-11-09, 15:09
Το avatar του χρήστη SecretAngel
SecretAngel Ο χρήστης SecretAngel δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Περιοχή: ''Στον κόσμο μου''
Μηνύματα: 80
Προεπιλογή

Φίλε Ennio. Χρησιμοποιησα ένα άψυχο αντικείμενο γιατί σκέφτηκα ότι τα ''άψυχα'' αντικείμενα δεν έχουν αύρα...
(..και λέω θα δω κατι άλλο...ή τίποτα).Δεν έχω παραθέσει στο κείμενό μου ό,τι χρησιμοποίησα γιατί δεν ήθελα να βγει ένα τερααάστιο κείμενο)... που να δεις παράδειγμα τι υπέροχα χρώματα εβγαλαν οι ενεργειακες πέτρες μου...Ομως υπέθεσα οτι αφού η αύρα είναι μια...''ενέργεια'' τότε κάθε τι έμψυχο ή άψυχο, έχει μια ενέργεια να προβάλει. Δεν υποστηρίζω ακράδαντα το πείραμα αυτό, γι'αυτό άλλωστε ζητώ και την δική σας γνώμη.Τώρα όσον αφορά το δισδιάστατο......επέτρεψέ μου να σου ζητήσω να μου το εξηγήσεις λιγάκι, γιατί εκτός απο την παλάμη μου, και τα υπόλοιπα αντικείμενα ανήκαν στην ίδια ''διάσταση''. (αν το αντιλαμβάνομαι σωστα σύμφωνα με τα λεγόμενά σου).Κι επειδή προσπάθησα να το αναλύσω,(για το αν θα δω το ίδιο χρώμα) γι'αυτο και έβαλα άλλα αντικείμενα..και μετά ξανά το χέρι μου, γιατι λέω...αν ''παιχνιδίζουν'' τα μάτια με τα χρώματα, αν ξανα βάλω το χέρι μου, θα αποκτήσει άλλο χρώμα απο το αρχικό....
Απάντηση με παράθεση