Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 19-02-08, 17:20
Το avatar του χρήστη Τάκης Παπαδόπουλος
Τάκης Παπαδόπουλος Ο χρήστης Τάκης Παπαδόπουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-01-2008
Περιοχή: Locarno Swizzera
Μηνύματα: 704
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ophelia
Καθώς και με μεμβράνες ανάμεσα στα δάχτυλα και με ενωμένα δάχτυλα ποδιών...
Για νηκτικό είδος ανθρώπου δεν έχω ακούσει πουθενά.
Έχω όμως ακούσει για την πλάκα που συνηθίζει να κάνει ένας αγρότης ( αν θυμάμαι καλά ) στους γιατρούς από Κιλκίς μέχρι Σέρρες, όταν ψάχνουν με το στηθοσκόπιο να ακούσουν την καρδιά του ΣΕ ΛΑΘΟΣ πλευρά, κα' όσον η δική του ευρίσκεται ΔΕΞΙΑ!
Φίλη Οφηλία, κάποιες φορές από πιθανή επίδραση - κατά τα πρώτα στάδια της κύησης - εξωτερικών παραγόντων ( από κάπνισμα μέχρι ακτινοβολίες πάσης μορφής ) διαφοροποιούνται οι "εντολές" που δίδονται στην ανάπτυξη του εμβρύου βάσει του Βιοργανωτικού προτύπου και συμβαίνουν τέτοια παράδοξα ή ακόμη και δυσμορφίες μη κληρονομικές, που κατά την γνώμη μου, δεν έχουν καμμία σχέση με "παραφυσικά" φαινόμενα.
Είχα γνωρίσει προ 35 περίπου ετών, άνδρα ( τότε 25ρη ) με τρεις ( όχι τέσσερις ) θηλές στο στήθος αντί για δύο, γεγονός που προκαλούσε θυμηδία και το σχετικό δούλεμα στην παρέα.
Κατά τα άλλα, ήταν ένας φυσιολογικότατος άνθρωπος, με την συνήθη κατάσταση υγείας και δραστηριότητα ενός νέου άνδρα.
__________________
Takispapa
Στον Ωκεανό της ανθρώπινης βλακείας, επιπλέουν ακόμη σκάφη με ΣΤΕΓΝΟΥΣ επιβάτες...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάκης Παπαδόπουλος : 19-02-08 στις 17:22
Απάντηση με παράθεση