Θέμα: Κριτική
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 20-02-08, 15:12
Το avatar του χρήστη lifo
lifo Ο χρήστης lifo δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-05-2007
Περιοχή: Βόλος
Μηνύματα: 320
Προεπιλογή

Γράφω σε αυτό το θέμα για να πω τις σκέψεις μου. Αρχικά αδιαφόρησα για το ότι γίνεται. Μετά όμως, που κατάλαβα τί γίνεται δεν κρατήθηκα από το να μην δώσω σημασία. Είμαστε σε αυτό το forum όπως λέει και ο μιχάλης για να ασχοληθούμε με το μεταφυσικό. Όχι για να το κάνουμε παρείτσα. Δεν με ενδιαφέρει τί γίνεται έξω από δω. Εμένα (και τον κάθε χρήστη στο μεταφυσικό) τον ενδιαφέρει να συμμετάσχει στις συζητήσεις και στους προβληματισμούς. Όχι στο κάθε προσωπικό πρόβλημα συντονιστή ή και μη. Δεν ξέρω μπορεί το μήνυμα να σβηστεί. Ακόμα και να γίνει ΔΕΝ με ενδιαφέρει. Έτσι μόνο το επίπεδο του forum μπορεί να πέσει. Και το είδα με λύπη αφού διεγράφη το μήνυμα του ιεροφάντη που χε απόλυτο δίκιο. Τί δημοκράτες είστε; Έτσι σας επιτάσσουν; Να γίνεται συγκάληψη; Όταν είδα πως διαγράψατε έτσι ένα μήνυμα δεν μου έκανε σε τίποτα διαφορά από έναν κοινό που θέλει να καλύπτει την αλήθεια.

Να σχολιάσω άλλο πάνω στο θέμα δεν μπορώ. Η τόση μεγάλη προσπάθεια έγινε ξέφραγο αμπέλι. Ως μέλος του forum αυτού, ζητάω δεύτερος μετά τον ιεροφάντη να επιστρέψει η Αντωνία και ο Μιχάλης. Αν δεν μπορούμε να χουμε διάλογο τίποτα δεν είμαστε. Αυτά είχα να πω. Κάντε το μήνυμα ότι θέλετε, απλά χρειάζονταν να ειπωθούν....
__________________
~then she lit up a candle and she show me the way~

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lifo : 20-02-08 στις 15:14
Απάντηση με παράθεση