Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #970  
Παλιά 18-11-14, 23:51
esmike Ο χρήστης esmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-11-2013
Μηνύματα: 130
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από heretic Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι δικιέ μου δεν θα μπώ στον κόπο. Η απάντηση αυτή προορίζεται για σένα, εσένα που ζείς με τις φαντασιώσεις σου οτι κάτι ξέρεις. Ο Physicsgg δεν ήρθε εδω να αφήσει τα σχόλιά του . Το έκανες εσύ. Σε σενα λοιπόν προορίζεται η απάντηση μου. Μόλις ολοκληρώσεις το science for dummies που σου έχουν δώσει να διαβάζεις οι γκουρού που σε εκπαιδεύουν θα συζητήσω μαζί σου. Για την ώρα μαθαίνεις. Μόλις είσαι έτοιμος.
1) Καταρχην δεν ειμαι δικο σου.

2) . Το αρθρο δεν ειναι δικο μου. Ειναι του admin του Physicsgg

3) Απευθυνομουν στον Βασιλη, και οχι σε σενα με την παραπομπη .

4) Η παρακατω απαντηση σου, προοριζεται για τον admin του physicsgg και οχι για μενα. ΔΕΝ εγραψα εγω το αρθρο

Παράθεση:
εξ ορισμού το άρθρο που παραθέτεις γράφει μπούρδες. Δεν ξέρω αν είναι πτυχιούχου φυσικού, πιθανόν και να είναι, πιθανόν και να είναι κάποιου από αυτούς που ξεκίνησαν με όνειρα να γίνουν οι μεγάλοι αστροφυσικοί και κατέληξανφροντιστηριάκηδες, μην πω πιτσαδόροι. Η ασχετοσύνη τους είναι τέτοια που τραβάνε τόσο πολύ από τα μαλλιά αυτά που γράφουν, έτσι ώστε κάπου σταματάς να διαβάζεις την συνέχεια. Δυστυχώς το πήγα μέχρι τέλους:
5) Δεν εισαι φυσικος.

6) Εισαι <<τεχνικος υπολογιστων>>.

7) Εξακολουθω να περιμενω το σχολιο σου στον χωρο της ιστοσελιδας physicsgg , αν σου εχει απομεινει ελαχιστη αξιοπρεπεια ακομα. (στην θεση σου θα δεχομουν την προκληση , γιατι εγω εχω αξιοπρεπεια και κοτσια)

8) Αν δεν απαντησεις στον ιστοτοπο Physicsgg τοτε :

Παράθεση:
... ξεκίνησαν με όνειρα να γίνουν οι μεγάλοι αστροφυσικοί και κατέληξαν φροντιστηριάκηδες, μην πω πιτσαδόροι.
9) To να εισαι πιτσαδορος δεν ειναι κατακριτεο. Κατακριτεο ειναι να μην εισαι ουτε καν αυτο που δηλωνεις οτι <<εισαι>>, και επισης να μην εχεις αξιοπρεπεια.

ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙS ΣΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ Physicsgg!!!
Απάντηση με παράθεση