Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 09-08-16, 23:00
Το avatar του χρήστη Watercat
Watercat Ο χρήστης Watercat δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-08-2016
Περιοχή: No man's Land (Γη του κανενός)
Μηνύματα: 36
Question Nibiru/ Planet X μεσα στο '16 η αλλαγη των πόλων;

Εχω διαβασει-δει-ακουσει πολλα & πολλους απο το 2012 που με απασχολησε για 1η φορα το πλανητικο συμπλεγμα του Νιμπίρου ή αλλιως Πλανητης Χ (οπως τον ονομασαν πρωτα στο www.zetatalk.com). Ελεγα οτι ειναι απλα καταστροφολογία μεχρι φετος, που ενα βραδυ στην Ευβοια τον μηνα Απριλιο, ειδα ξεκαθαρα στον νυχτερινο ουρανο εναν μπλε πλανητη που στην αρχη απλα απορησα "γιατι ειναι μπλε το φεγγαρι αποψε;..." μεχρι που εστρεψα το βλεμμα πιο ανατολικα & ειδα οτι το φεγγαρι ηταν στην θεση του πιο διπλα & οι 2 πλανητες... συνυπηρχαν!Δεν ειπα τιποτα, ξημερωσε & μετα απο μερες ετυχε να μου αναφερουν αυτη τη θεαση αλλοι 2 στην περιοχη μου για το ιδιο βραδυ!Μετα, παθιαστηκα με αυτο & εψαξα ακομη περισσοτερες πληροφοριες οι οποιες ελεγαν για διπλη δυση & διπλη ανατολη σε πολλα μερη του κοσμου, & οτι λογω της τροχιας της γης & της θεσης του Nibiru, δεν ειναι ορατος παντα απο το ιδιο μερος, ισως γι αυτο & δεν τον ξανα ειδαμε. Εχω ακουσει την ραδιοφωνικη εκπομπη στον Coast to Coast FM που μιλαει ο Gordon James Gianninoto, ενας πολυ συνειδητοποιημενος & σοβαρος ομιλητης σχετικα με την συγκαληψη της κυβερνησης πανω στο θεμα της αλλαγης των πολων οταν φτασει ο Nibiru, & αλλα πολλα που λεει για τις υπογειες υποδομες-καταφυγια της elite, & αντι να αγχωνομαι που δεν θα μπορουσα να εξασφαλισω μια θεση εκει, εχω αρχισει να εκτιμαω τα απλα & τα αυτονοητα, ενω μονη μου ανησυχια ειναι: Πως ειναι δυνατον ενω το θεμα αυτο εχει παιξει σε CNN & αλλα παγκοσμια δικτυα ειδησεων να περναει ετσι απαρατηρητο;;; Σε ενα βιντεο στο youtube καποιος το εξηγησε απλα... παιζει αναμεσα σε αλλες βλακειες & διαφημισεις & μπαινει παντα υπο την μορφη ερωτησης/υποθεσης. Η ΝΑSA ξερει, υπαρχουν πολλα ενεργα ηφαιστεια αυτη τη στιγμη στον πλανητη, τα τελευταια χρονια οι σεισμοι ειναι τρομεροι, ο καιρος εχει τρελαθει τελειως, τα δελφινια βγαινουν μαζικα στην στερια & πεθαινουν, τα πουλια τρελαινονται & σκανε σαν χαλαζι πανω σε κτιρια & ανθρωπους πεθαινοντας & οι παγοι λιωνουν με απιστευτη ταχυτητα.... Αν δεν ειναι αυτα αρκετες αποδειξεις οτι κατι δεν παει καλα στο μαγνητικο πεδιο της γης, τοτε τί ειναι;;;Οι ερμηνειες των Crop Circles σε ολο το κοσμο μιλανε σε binary code & αναπαραστουν πλανητες σε αντιθετη τροχια, που μεγαλωνουν αφυσικα σε σχεση με τα δεδομενα ως τωρα, & οι Anonymous εχουν βγαλει ξεκαθαρη ανακοινωση σε σχεση με την συγκαληψη των κυβερνησεων & την αλλαγη των πόλων (pole shift)... Εμεις παντως εδω στην Ελλαδα ουτε καν το συζηταμε απο οτι βλεπω, περιμενα εδω στο forum να υπαρχουν αρκετα θεματα με αυτο σε ημερομηνια περα απο το 2012...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpeg images-1.jpeg (6,5 KB, 132 εμφανίσεις)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Watercat : 13-09-16 στις 01:35
Απάντηση με παράθεση