Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #750  
Παλιά 01-11-14, 00:29
Ευσταθια Ο χρήστης Ευσταθια δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-08-2013
Μηνύματα: 423
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από heretic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν χρειάζεται να το γράψεις. Είναι προφανές τι γνώμη έχεις για τους γύρω σου γενικά, τους θεωρείς τον σκουπιδοτενεκέ σου μιας και απο την πρώτη μέρα που ήρθες ρυπαίνεις ασύστολα. Μήπως πρέπει να σκεφτείς όμως, οτι μόλις πέρασες το κατώφλι της αλαζονίας;
Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οταν καποιοι μου λενε να κανω αυτοκριτικη βγαζοντας παντα τον εαυτο τους εξω απο αυτη την λειτουργια. Αν κρατουσες μια αξιοπρεπη σταση και απο την αρχη αποδεχοσουν χωρις ντροπη αυτο που εισαι ...οτι και να εισαι θα σε αντιμετωπιζα διαφορετικα . Με σεβασμο.

Το οτι τοσο καιρο κρυβοσουν δεν μου αρεσε καθολου. Εδω θα δουλεψουν οι εξελικτικοι νομοι και η φυση θα μιλησει.

Και κατι τελυταιο .
Δεν εχω καποιο προβλημα με κανενα σας. Ουτε μου στοιχιζει κατι το να αντιμιλαω.

Ηλικρινα , ειναι ενα θεωρητικο παιχνιδι νοημοσυνης που παιζω στα διαφορα φορουμς . Κατι σαν ηλεκτρονικο παιχνιδι για να δωσω να καταλαβεις. Αυτα που λεμε εδω περα , πρεπει να εχουμε την συναισθηση οτι δεν εχουν επιδρασεις ουσιαστικες για την πραγματικη ζωη μας,, περα απο την ψυχαγωγια φυσικα , ισως και καποιους θεωρητικους προβληματισμους.

Αλλα ειναι ευκαιρια για τον καθε επιδοξο παιχτη να παιζει καλα και να κερδιζει...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ευσταθια : 01-11-14 στις 00:40
Απάντηση με παράθεση