Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #244  
Παλιά 30-03-13, 09:39
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από demi Εμφάνιση μηνυμάτων
χρυσαυγη, οπως θα γνωριζεις, σαν γνησια μεταφυσικος που εισαι....λιγοι ανθρωποι πανω στην γη δεν εχουν πατερα κ γω ανηκω σε αυτους...

η ψυχη μου ανηκει μονο σε μενα κ σε κανεναν απο τους δυο...

απαντησε μου λοιπον κ μην με αγνοεις, γιατι ξερω πως να σε βρω...


ποια εισαι??

Αποφασισα λοιπον να σου απαντησω κανονικα.

Δεν ξερω ποιος σου το ειπε η' απο που το συμπερανες οτι ειναι λιγοι.
Ειναι παρα πολλοι. Παντα ηταν παρα πολλοι. Αν διαβαζες τα σωστα βιβλια, αναφερονται μεσα και οι αριθμοι και πολλα αλλα.

Ολοι ασχολουνται με Λευκη Μαγεια και καποιοι με Αστρολογια που δεν αντεχουν την Λευκη Μαγεια γιατι θελει αλλες αντοχες. Επιλογη τους και πολυ σοβαρο επισης εργο αυτο. Απαιτει φοβερες γνωσεις, πολυ μελετη και οπως ολα τα ωραια της Λευκης Μαγειας μεγαλη δοση της κινητηριου δυναμης της που ειναι μονο η Αγαπη.

Καποιοι λοιπον ενωνουν ξανα διαλυμενες απο μαγεια οικογενειες και τους επιστρεφουν την ευτυχια τους και την αγαπη τους.

Καποιοι εχουν θεραπευουν πολλους αρρωστους που οι ασθενειες τους ηταν απο βαρια μορφης μαγεια.

Καποιοι επιστρεφουν την οικονομικη ευημερια σε συνανθρωπους που με μαγεια τους ειχαν κλεισει την τυχη.

Καποιοι ξαναφερνουν σωστη λειτουργια εγκεφαλου που μισοδουλευε απο τις πολλες κακες υποβολες.

Καποιοι ξεριζωνουν μαγια απο σπιτια και μαγαζια που τους τα εσπειραν για γρουσουζια, φτωχεια και αρρωστια.

Καποιοι λυνουν γλωσσοδετες που εχουν μπει απο μαγεια παλι και οι ανθρωποι νιωθουν κομπο στον λαιμο και δεν μπορουν να μιλησουν ανετα, δεν μπορουν να ζησουν τα ωραια της ζωης, τον ερωτα, να πουν "σ'αγαπω".

Καποιοι ξεριζωνουν φοβιες που παλι απο μαγεια εχουν μπει και εχουν κανει τον ανθρωπο να τρεμει και την σκια του.

Αυτη λοιπον ειναι η περιφημη και διαβοητη Λευκη Μαγεια και μονο αυτο.





Αν εσυ εισαι αυτο που λες, καλα κανεις και εισαι. Δεν εχω κατι να πω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρυσαυγη : 30-03-13 στις 09:42
Απάντηση με παράθεση