Θέμα: Λεχώνια
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 06-02-06, 00:33
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή

Γειά σου Nikoladim και καλώς ήρθες στην παρέα του metafysiko.gr !

Καλή περιήγηση στο site και στο forum του www.metafysiko.gr !

Τώρα στο θέμα που άνοιξες, αν δεν κάνω λάθος αναφέρεσε στο γνωστό στοιχειωμένο σπίτι που βρίσκεται στα Λεχώνια, κοντά στην πόλη του Βόλου.
Από αυτά που έχω δει σε εκπομπές στην τηλεόραση και από ό,τι έχει πάρει το μάτι μου σε διάφορα έντυπα πρόκειται για ένα πολύ παλιό σπίτι. Χρησιμοποιήθηκε στην κατοχή από τους Γερμανούς σαν φυλακές-βασανιστήρια.
Δεν γνωρίζω και πολλά πράματα για το συγκεκριμένο σπίτι αλλά πιστεύω άμα ψάξεις στο ίντερνετ θα βρεις πολλά links για το σπίτι που ψάχνεις.

Φυσικά τις καλύτερες πληροφορίες θα τις βρεις ... εκεί!
Μακάρι να το επισκεφτείς για να μας μεταφέρεις τις εμπειρίες σου από το πολυσηζητημένο αυτό στοιχειωμένο σπίτι!
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
Απάντηση με παράθεση