Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #326  
Παλιά 07-08-08, 01:00
Elise Carrington Ο χρήστης Elise Carrington δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-02-2007
Μηνύματα: 163
Προεπιλογή

Melian,

Καταρχην, να πω οτι καταλαβαινω τη θεση σου και ζητω συγγνωμη για την φορτισμενη ατμοσφαιρα. ΟΜΩΣ, θα ηθελα να εκφρασω μια ενσταση, δεν νομιζω οτι το προβλημα λυνεται μεσω προσωπικων μυνηματων παντα. Τουλαχιστον, δε νιωθω οτι μπορει να γινει κατι τετοιο σε αυτην την περπτωση. Ηδη ο bahamut μου εστειλε δυο ιδιαιτερα προσβλητικα μυνηματα, το ενα ως προσωπικο μυνημα μεσω του φορουμ. Συγγνωμη, αλλα δεν ειναι ωραιο πραγμα ιδιατερα οταν εγω δεν εκανα τιποτα για να προκαλεσω το αρχικο του μυνημα στο blog μου... Εχω την αισθηση οτι δεν τον ενδιαφερει να ανταλλαξει αποψεις πολιτισμενα μαζι μου. Και δεν θελω να λαβω αλλα προσβλητικα προσωπικα μυνηματα. Γι αυτο και προσπαθησα να λυσω τις οποιες διαφορες μας μεσω του φορουμ. Αλλα απο οτι βλεπω ουτε και αυτο βγαζει πουθενα οποτε απλα, θα σταματησω να συζητω μαζι του.
__________________
"There's no use trying," she said, "one can't believe impossible things."

"I daresay you haven't had much practice," said the Queen. "When I was your age, I always did it for half-an-hour a day. Why sometimes I believed as many as six impossible things before breakfast!"


-------------------------------------------



www.calliope-iris.net
Απάντηση με παράθεση