Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1966  
Παλιά 09-10-18, 17:05
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Επίσης αυτά που λέει ο Βασιλάκης Καϊλας παραπάνω (δεν τα διάβασα αλλα ξέρω τι λέει, ναι είμαι μέντιουμ-κληρονομικό χάρισμα 090 909υ782378623876 κτλ ) αν κάνει κανείς τον κόπο να δεί τα αρχικά Links στα οποία στηρίζεται ο ηλίθιος και ανυπόστατος συλλογισμός του, δεν οδηγούν πουθενά.
Για την ακρίβεια μόνο το πρώτο που επιβεβαιώνει την επίσημα βεβαιωμένη ηλικία του σύμπαντος στα 13 δις περίπου χρόνια έχει νόημα. Το δεύτερο δεν είναι επιστημονικό και έχω δείξει προηγουμένως ότι λέει κάποια τελείως λάθος πράγματα, λογικό αφού δεν εκφράζει θέσεις επιστήμονα αλλα δημοσιογράφου. Παρατηρείστε μόνο ότι στο link που δίνει ο άσχετος αρχίζει με μια εικόνα της οποίας η λεζάντα μιλά για big bang. Αλλα το άρθρο του δημοσιοκάφρου κατα τά άλλα μιλά γι ανατροπή της θεωρίας του big bang. Δημοσιοκαφρία όχι αστεία!
Και το τρίτο απλά δεν υπάρχει!
Με λίγα λόγια ο Βασιλάκης πιστεύει ότι το σύμπαν είναι 13 δις χρόνων, πέφτει σε αντίφαση με αυτά που λέει οπότε και με την εις άτοπον απαγωγή όλο το επιχείρημά του είναι λάθος!

ΥΓ. Φαντάζομαι για τα δάση στην Ανταρκτική και πως βρέθηκαν εκεί, τουμπεκί ο Βασιλάκης ε;;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη R-b-t3r : 09-10-18 στις 17:20 Αιτία: ΥΓ.
Απάντηση με παράθεση