Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 01-02-12, 14:45
noname Ο χρήστης noname δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-04-2011
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

Καλημερα κατ αρχας! Σε καταλαβαινω απολυτα,διοτι εχω κι εγω παρομοιο προβλημα......και μαλιστα σε πολυ μεγαλο βαθμο....ευτυχως οι δικοι μου ανθρωποι πλεον με πιστευουν και με καταλαβαινουν, και οταν με πιανει και αρχιζω και συμπεριφερομαι περιεργα και νευρικα δεν τα "βαζουν" με μενα ...αλλα η κατασταση ειναι τραγικη!!!Ποσες φορες εχουν χαλασει οι εξοδοι μου και γυρναω σπιτι ευσπευσμενα.......ποσες φορες εχω χαλασει την παρεα μου γι αυτο το πραγμα....Οταν με πιανει "ματι" θολωνουν τα ματια μου ,ζαλιζομαι και με πιανει και συγκεκριμενος πονος σε συγκεκριμενο σημειο στον αυχενα.... θα πουνε καποιοι οτι μπορει να εχω αυχενικο ή κατι τετοιο αλλα γνωριζω πολυ καλα οτι δεν ειναι ετσι.....οταν σε πιανει ξαφνικα απ το πουθενα μεσα σε 1 λεπτο,κατι αλλο συμβαινει!
Ολο αυτο οπως ελα πολλα κακα και στραβα που με τριγυρνανε αρχισαν πριν 6-7 χρονια..... και πιστευω οτι αρχισε απο συγκεκριμενο κακο ατομο που υπηρχε στη ζωη μου! Μεχρι τοτε δεν ειχα προβλημα με το ματιασμα...απο τοτε 4 στις 5 μερες ειμαι ματιασμενος και μου περναει πολυ δυσκολα! Ειχα παει και σε παπα συγγενη,ο οποιος δεν ειναι ενας απλος παπας...εχει χαρισμα και εχει βοηθησει πολυ κοσμο με τετοια πραγματα.....την ωρα που με διαβαζε ,αρχισε να δακρυζει και να ποναει τοσο πολυ το κεφαλι του που αναγκαστηκε να σταματησει και να συνεχισει μετα απο ωρα......για κανενα μηνα μπορω να πω οτι δεν με επιανε μετα ματι σε μεγαλο βαθμο,ομως πλεον επανηλθε.....η ζωη μου πραγματικα ειναι μια κολαση....και δεν ξερω τι παραπανω να κανω....
Απάντηση με παράθεση