Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 26-10-18, 00:57
Mphx Ο χρήστης Mphx δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-10-2010
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από StarOfDavid Εμφάνιση μηνυμάτων
παροτι ειμαι χρονια ψυχοναυτης δεν εχω βιωσει ποτε αστρικη προβολη νομιζω. Πως ακριβως ειναι? οταν λες αστρικο πεδιο εννοεις το εθερικο??
Προσωπικα δεν εχω βιωσει κανονικη αστρικη προβολη.Μονο τα προεορτια.

Η ολη φαση ξεκιναει με εντονο ..χμμ πως να το πω.Σαν να βαλεις τα δαχτυλα σου στην πριζα και να τρως ηλεκτροσοκ σε ολο το κορμι ενα πραμα
Μολις νοιωσεις αυτο το "ηλεκτροσοκ" καταλαβαινεις οτι...ξεκιναει.

Απο κει και περα , η εμπειρια μου με τις αστρικες προβολες , ειναι μεχρι την φαση που νοιωθεις οτι αιωρεισαι.Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια φορα που ημουν ξαπλωμενος στο κρεβατι και αρχιζω να νοιωθω να αιωρουμαι και σκεφτομουν "θα γινει καμμια μαλακια τωρα και θα βρεθω σε κανα ταβανι και αντε να κατεβω μετα"!!χαχα

Την αλλη φορα ημουν στον καναπε , καλοκαιρακι και τον ειχα ψιλοπαρει , και αρχισα να νοιωθω οτι πεταω στο καθιστικο.
Και προχτες οπως ειπα και πριν που εσκασε μια χαμηλη πτηση καθως κοιμομουν στο κρεβατι.Τα ματια παντα κλειστα οποτε δεν βλεπω τι γινεται γυρω μου εκεινη την στιγμη..απλα νοιωθω οτι αιωρουμαι...τιποτα παραπανω...
Γενικως η αισθηση οτι δεν παταω καπου και αιωρουμαι μου δημιουργει ενα...προβλημα.Προσπαθω καθε φορα που ξεκιναει αστρικη προβολη να την σταματησω.Να ξυπνησω σιγα σιγα και να προσγειωθω.Ελπιζω καποια στιγμη να το ξεπερασω ...

Αστρικα και αιθερικα πεδια ειναι λιγο μπλεγμενα ...σαν εννοιες..δεν τις ξερω και γω καλα.χοντρικα ταυτιζονται υποθετω.
Απάντηση με παράθεση