Θέμα: Vampires
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 14-01-09, 17:47
Το avatar του χρήστη Radzoor
Radzoor Ο χρήστης Radzoor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-08-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bahamut
μονο και μονο απο το γεγονος οτι δε δινεις link εμενα μου φαινεται υποπτο.ακομα δεν μπορω να φανταστω ενα vampire (πες οτι υπαρχουν) να λεει στον αλλον να κανει φουσκες και να τον παιρνει τηλεφωνο στο κινητο .δωσε ενα λινκ καταρχας γιατι αλλιως συζητηση δεν μπορει να γινει..
Σε κάποιες περιπτώσεις δεν μπορεί να γίνει έτσι και αλλιώς συζήτηση όταν ΔΕΝ διαβάζει κάποιος τι ακριβώς λέει αυτός που ανοίγει ένα θέμα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Radzoor
Όπως καθόμου στον Η/Y είχα τον καφέ μου στα χερια και έκανα φούσκες με το καλαμάκι .. πως μου ήρθε και του λέω αν είσαι αληθινό vampire όπως λες πες μου τι κάνω αυτή την στιγμή. Και μου λέει φούσκες με τον καφέ σου.
Αλήθεια θεωρείς αδύνατον να μπορεί να "μαντέψει" τον αριθμό μου ? Άλλωστε δεν μιλάμε για άνθρωπο...
Γιατί σου φαίνεται περίεργο να χρησιμοποιεί κινητό ? Θεωρείς ότι ένα vampire είναι ζώο? ζει σε σπηλιά και κυνηγάει στα δάσοι για να φάει?
Αν πιστεύεις κάτι τέτοιο δικαιολογημένη η απορία σου.
Επίσης όταν τον ρώτησα για την χωρα μας μου είπε πως είχε φυλακιστεί στο παρελθόν και είχαν προσπαθήσει να τον σκοτώσουν. Με μια λέξη savages όπως μου είπε.

Πραγματικά δεν θα είχα πρόβλημα να δημοσιεύσω το link από την σελίδα αλλα δεν ξέρω το κατά ποσο μπορεί κάποιος απλά να μπει να κοιτάξει και κατά ποσο θα ήθελαν αυτοί που μου είπαν να μπω εκεί να δημοσιεύσω κάπου την σελίδα αυτή.

Αν επιτρέπεται μπορώ να δημοσιεύσω το κείμενο καθώς και τις φωτογραφίες από την "δολοφονία" ενός vampire που είναι σαν αιτια που μπορεί να προκαλέσει τον θάνατο τους μέσα από το site, μονο που επειδή είναι κάπως σοκαρίστηκες στους πιο πολλούς θέλω πρώτα να έχω ένα ok από τους συντονιστές. Αν γίνει αυτό θα προβώ στην δημοσίευση τους στο θέμα μου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Radzoor : 14-01-09 στις 17:50
Απάντηση με παράθεση