Θέμα: Vampires
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 14-01-09, 23:03
Το avatar του χρήστη melian
melian Ο χρήστης melian δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 26-01-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 920
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από no slave
melian,τωρα ειδα το μηνυμα σου.εφοσον ο φιλος μας θελει εγκριση για να δημοσιευσει φοτο,καλο θα ηταν να του την δωσεις
Αν ο Radzoor κρίνει ότι η φωτογραφία είναι σοκαριστική ή παραβαίνει κάποιους κανόνες του φόρουμ δεν μπορώ έτσι απλά να του δώσω έγκριση για δημοσίευση.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Radzoor
Αν επιτρέπεται μπορώ να δημοσιεύσω το κείμενο καθώς και τις φωτογραφίες από την "δολοφονία" ενός vampire που είναι σαν αιτια που μπορεί να προκαλέσει τον θάνατο τους μέσα από το site, μονο που επειδή είναι κάπως σοκαρίστηκες στους πιο πολλούς θέλω πρώτα να έχω ένα ok από τους συντονιστές. Αν γίνει αυτό θα προβώ στην δημοσίευση τους στο θέμα μου.
Radzoor, μιας και θέτεις το όλο θέμα σε τέτοια βάση θα σε παρακαλούσα να μου στείλεις μέσω πμ το λινκ για τη φωτογραφία αλλά και το λινκ του κειμένου ώστε να κρίνουμε αν μπορεί να δημοσιευτεί. Ή να μας δώσεις εξαρχής ένα λινκ και όποιος θέλει να το ψάξει παραπάνω να πάει να το δει. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους ιστοσελίδα είναι αυτή που είναι για λίγους. Αν ήθελαν πραγματικά να είναι για λίγους δεν θα ήταν ξέμπαρκη στο internet αλλά θα έμπαινες με κωδικό. Σκέψου πως θα το χειριστείς Radzoor κι εδώ είμαστε.
__________________
Μέλος της ομάδας Gateway
Υπεύθυνη ανανεώσεων της Fantasy Gate


"Μη διδάσκεις τίποτα, αφού έχεις ακόμα να μάθεις τα πάντα." - Fernando Pessoa

-------------------------------------

WordsToCount

FantasyGate
Απάντηση με παράθεση