Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #167  
Παλιά 22-10-08, 19:15
Το avatar του χρήστη ΧΡΟΝΟΣ
ΧΡΟΝΟΣ Ο χρήστης ΧΡΟΝΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2007
Περιοχή: ΔΡΟΣΙΑ
Μηνύματα: 183
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AVATARGR
Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Η απάντηση του καλου φίλου Απέριττου νομίζω πως λέει πολλά...

Ίσως θα έπρεπε να συμπληρώσω πως πολλά δεν βγαίνουν προς τα έξω και
με τον φόβο τυχόν γελοιοποιήσης αυτών που θα αναφέρουν...

Ευχαριστώ.
ΥΓ.Φίλε μου Απέριττε θέλω να συζητήσουμε σχετικά με φωτό στο υπέρυθρο
φάσμα...
Ρε συ Γιώργο μας δουλεύεις και συ τώρα? Όλα αυτά που λέει ο απέριττος είναι προφανή, και έτσι είναι ...αλλά το θέμα δεν είναι αυτό, αλλά ο τρόπος που τα είπε
και τα υπονοούμενα που άφησε, θόλωσε τα νερά και δεν βρίσκω το λόγο πραγματικά να το κάνει εδώ μέσα και αφού ξέρει ότι σαν ομάδες περιηγητών εδώ στο μεταφυσικό είναι η ΠΥΘΕΑΣ και η ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ ΜΟΝΟ άρα από την στιγμή που το ξέρει θα έπρεπε από την αρχή να μας εξαιρέσει και όχι μετά από την δική μου παρέμβαση. Όλα τα αλλά τ ακούω βερεσέ.
Άνοιξα τον υπολογιστή μου σήμερα και είδα καμία 10 ρια email που με ρωτάγανε γιατί τα λέει αυτά ο απέριττος για την ομάδα! Και έχω φρικάρει εντάξει? Όπως φρίκαρε και αυτός όταν ο Σόλων Αίμωνας είχε γράψει περί προσωπικών ημερολoγίων και του έκανε λεκτική επίθεση ο απέριττος λέγοντας του να μην μιλάει αόριστα αλλά να πει ανοιχτά ποιους εννοούσε λέγοντας αυτό, τώρα το κάνει ο ίδιος μιλώντας αιολα και αόριστα καλύπτοντας με ένα πέπλο μυστήριου την όλη υπόθεση αλλά και ταυτόχρονα σπιλώνει ομάδες με τα λεγόμενα του.
Δεν περίμενα κάτι τέτοιο από τον Γιάννη γιατί έχουμε πει και δυο προσωπικές κουβέντες.
Και θα μπορούσε να με πάρει ένα τηλ και να μου πει ''ξέρεις ρε φίλε έτσι κι έτσι'' και όχι με τον τρόπο που το έκανε...
Έτσι λοιπόν αποφάσισα ν απέχω για κάποιο χρονικό διάστημα από το στέκι γιατί όπως λέει και ο απέριττος ''ζουν ανάμεσα μας''

Υ.Γ δεν το ξερά ότι θα έπρεπε να δίνω και λόγο που πάω και ερευνώ και να παίρνω την άδεια κάποιων.
Ότι κάνω το κάνω για την πάρτη μου και την ομάδα.
Είμαι πολύ πικραμένος και δεν το κρύβω όπως δεν έκρυψα και τον θυμό μου...
Υ.Γ.1 παραπέμπω στην υπογραφή μου...
__________________
http://paysanias.blogspot.com

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΧΡΟΝΟΣ : 22-10-08 στις 19:36
Απάντηση με παράθεση