Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 25-11-05, 15:35
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Θα ηθελα και εγω με τη σειρα μου να εκφρασω τη θλιψη μου για το περιστατικο που περιεγραψε ο χρηστης crystal. Ειναι οντως μια απανθρωπη κινηση -με την πολυ μεγαλη πιθανοτητα να προκειται και για μια κακογουστη φαρσα απο μερους του-.

Και πρεπει να σας γνωστοποιησω πως σαν συντονιστης τουτου εδω του φορουμ δεν αισθανομαι και πολυ ανετα που γραφονται Posts σαν και αυτο σε χωρους δημιουργικης αναζητησης μεσω του διαλογου...

Τελικα το συγκεκριμενο μηνυμα μαλλον θα παρει το δρομο της διαγραφης... Ο/η crystal αναφερει στις πρωτες της γραμμες :
Παράθεση:
Με αφορμη το παρον θεμα,δραττομαι της ευκαιριας να καταθεσω την δικη μου προσωπικη εμπειρια,
Αυτη η προσωπικη εμπειρια ουδεμια σχεση εχει τελικα με το ζητημα του αστρικου ταξιδιου!! Κανεις δεν εχει σκοτωσει συνανθρωπο του ή καποιο αλλο ζωο για να διαπιστωσει εαν υπαρχει αυτο που ονομαζουμε ψυχη. Οι πειραματισμοι πανω στο αστρικο πεδιο δεν εχουν καμια σχεση με αυτες τις φρικαλεοτητες.
Η παραπανω σκεψη με οδηγει μαλλον στο συμπερασμα του οτι προκειται για ενα κακογουστο αστειο..
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση