Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 04-11-07, 13:57
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice
Δεν επιθυμουμε ιδεολογικες προπαγανδες εδω, επιθυμουμε σκεψεις ελευθερων ανθρωπων.
Φίλε μου Μηνά,με όλον τον δεδομένο σεβασμό που έχω στο πρόσωπο σου,απλά να σου επαναλάβω την άποψη μου που σου έχω εκφράσει και άλλες φορές ότι εγώ προσωπικά θεωρώ πως έχεις λίγο θολά στο μυαλό σου τα όρια της διευκρίνησης των εννοιών της προπαγάνδας σε αντιδιαστολή με την ελεύθερη σκέψη.Εγώ θεωρώ καλύτερο και ως πρόθεση και ως αποτέλεσμα να μην γίνεται καμία λογοκρισία σε δημοσιεύσεις που υπάρχει υποψία προπαγανδισμού παρά να γίνεται κάτι τέτοιο με υποκειμενικά κριτήρια.Σου επαναμβάνω ότι ο σεβασμός μου στο πρόσωπο σου είναι δεδομένος,λόγω και της μακροχρόνιας γνωριμίας μας,αναγνωρίζω ότι πιστεύεις αγνά σε κάποια πράγματα και υπερασπίζεσαι με σθένος τις απόψεις και τα ιδανικά σου και είμαι μαζί σου φυσικά,ελπίζω να μην έχεις αμφιβολίες επ'αυτού.Όμως δεν έχεις κατορθώσει μέχρι στιγμής να μου απαντήσεις πειστικά γιατί κατά τη γνώμη σου κάνει προπαγάνδα ο κάθε Λιακοπουλικός και όχι για παράδειγμα ο κόσμικτσακ.Αν θες κάνε μια ακόμα προσπάθεια...
__________________
Chaos is my life - Exploited

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη the_black_planet : 04-11-07 στις 13:58