Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #449  
Παλιά 29-10-18, 18:59
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξέρεις τον χαρακτήρα μου για αυτό το λες.
Αλλά να έχω ξοδέψει την ζωή μου στην έρευνα Να έχω δώσει και τόσα χρήματα για αυτήν και να με λένε και απατεώνα είναι πολύ βαρύ για εμένα.
Απαιτώ μια δημόσια συγνώμη. Αν δεν την δώσετε είναι θέμα τιμής για εμένα και θα προχωρήσω.
Ελπίζω να αστιεύεσαι που θα σου πούμε και συγνώμη ΚΩΛΟΓΕΡΕ μετά απο αυτά που μας έχεις συρει εδώ μέσα....

Κανένας δικαστής δεν θα μας καταδικάσει γιατί απλά δεν καταλαβαίνεις τίποτα απο νομικά, όχι ότι σκαμπάζεις απο τίποτα άλλο εκτός απο οικοδομές αλλά λέμε τώρα....

Όσο για τις παπαριές που έγραψες πριν, είπες συγκεκριμένα στον valhalla αν θυμάμαι καλά επι λέξει "Θα πέσει το σπίτι σου".
Αυτό είναι διασπορά ψευδών ειδήσεων. Αρκεί να σε βάλει κάποιος μέσα. Και να μην συζητήσω για τις εξυβρίσεις που έχεις προβεί.

Τα υπόλοιπα στα έχουμε ξαναπεί και εδώ και αλλού. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ PEER REVIEWED το open journal of engineering χώνεψέ το! Και εγώ σε ρωτάω για το πόσα σπίτια 4όροφα που μένουν άνθρωποι χρησιμοποιούν την πατέντα σου αυτή την στιγμή που μιλάμε. Δεν με νοιάζει αν θα βγάλω άδεια! Σιγά μην χρησιμοποιήσω μια πατέντα που δεν χρειάζομαι!


Μην κάνεις καμιά τέτοια μαλακία, απλά θα χάσεις τα λεφτά σου.
Είσαι βούτυρο στο ψωμί ενός επιτήδειου δικηγόρου που θα μυριστεί λεφτά.