Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 27-08-12, 09:06
nikos1 Ο χρήστης nikos1 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 24-08-2012
Μηνύματα: 1
Lightbulb

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από petros90 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα. Πριν κανένα μήνα ένα βράδυ που ξάπλωσα ήμουν πολύ κουρασμένος και με πήρε αμέσως ο ύπνος. Μετά από πέντε δέκα λεπτά άνοιξα τα μάτια μου και είδα απέναντι στο χωλ δίπλα στον καλόγερο με τα ρούχα έναν ψηλόλιγνο,μαυροντυμένο και μελαχρινό μάλλον(γιατί δεν είχε φως, μόνο από ένα μικρό φωτιστικό) άντρα με λυγισμένο στο πλάι το κεφάλι που με κοιτούσε και χαμογελούσε. Ήμουν σίγουρα ξύπνιος και το είπα αμέσως στους γονείς μου, δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία και ξανακοιμήθηκα. Δεν ένιωσα καμία ενόχληση από το συγκεκριμένο περιστατικό. Είχα να κοιμηθώ ένα χρόνο σ'αυτό το κρεβάτι. Φέτος, κοιμήθηκα ακόμη μια φορά σ'αυτό το κρεβάτι και δεν είχα κάτι παρόμοιο. Τι μπορεί να είναι;
Για σας παρακολουθώ το forum εδω και καιρω ! Σήμερα αποφάσισα να γράψω και να μοιραστώ τις εμπειρίες μου μαζι σας ! Για σου Πέτρο . αυτο που λες το ειχε παθει και η γιαγια μου οταν καθοταν στο κρεβατι της . Ηταν λιγο μισοκοιμισμένη και ξαφνικα ειδε ενα πρόσωπο να περνούσε απο την πορτα μπροστα της . (Η μαμα της που εχει πεθανει ) .. Της φάνηκε τοσο αληθινό αλλα μου κανει εντύπωση οτι εσει και η γιαγια μου δεν δώσατε καθολου σημασία .. Την ρωτησα γιατι και μου απάντησε <δεν μπορώ να το περιγράψω την ειδα και μετά αμέσως έκλεισα τα ματια μου και κοιμήθηκα>
Απάντηση με παράθεση