Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #50  
Παλιά 03-12-05, 04:04
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Κ φιλε μου οφειλω να σου ζητησω συγνωμη γιατι εγραψα καποια πραγματα για σενα που αντιληφθηκα στη συνεχεια οτι δεν ηταν ετσι τα πραγματα.Εχεις γνωσεις σιγουρα απλα κατασταλαξες καπου αλλου απο οτι εγω.Η ψυχη αν κερδισει την ελευθερη βουληση ειναι ελευθερη στη συνεχεια να ακολουθησει το δρομο της.Καλο ταξιδι!

Τωρα φιλε μου Παθοκτονε δυστυχως θα σε στενοχωρεσω,πανω που αρχισα να σε συμπαθω...Ευτυχως ή δυστυχως υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που αμφισβητουν οχι μονο την ιστορικοτητα του Ιησου κ τη θεια φυση του αλλα ακομα κ τη διαδασκαλια του Χριστου,χωρις να ειμαι φανατικος αναγνωστης του Δαυλου,εχω μπροστα μου 2 τευχη του,το ενα εχει στο εξωφυλο την επικεφαλιδα "Ο Ιησους κυρηκας μισους κ ανθελληνισμου" και το αλλο που εχει ενα αρθρο για το οτι το πασχα δεν ειναι γιορτη της αγαπης αλλα του μισους κ του εβραικου εθνικισμου.Με λιγα λογια σε αυτα τα τευχη,παραθετοντας αποσπασματα απο συγκεκριμενα χωρια της Καινης Διαθηκης προσπαθουν να αποδειξουν οτι ο Χριστος δεν ηταν ο πρωτος ανθρωπιστης αλλα απλα ενας μορφωμενος εβραιος εθνικιστης.Αν θελεις μπορω να σου παραθεσω το τι αναφερουν για να τα σχολιασεις...
__________________
Chaos is my life - Exploited

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Trithemius : 03-11-10 στις 20:16
Απάντηση με παράθεση