Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #31  
Παλιά 23-10-18, 03:07
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από makukosxd Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξαφνικα εδω και λιγο εξαφανιστηκαν 4 ευρω απο το πορτοφολι του συγκατοικου μου χωρις λογο . Πρωτου ερθει σπιτι ειχε κοιταξει το πορτοφολι του και ειχε λεφτα μπηκε για μπανιο εγω ημουν στο δωματιο μου και του ειπα αν θελει να παραγγειλουμε ! Τελικα εφαγα μονος μου ! Ομως το θεμα ειναι οτι εκεινος οταν ηρθε ο τριτος συγκατοικος που παραγγειλανε πηγε ν βγαλει τα λεφτα του και δεν υπηρχαν πουθενα ! Τωρα μολις χθες ο τεταρτος συγκατοικος που εχουμε ξαφνικα εχασε λεφτα μεσα απο τον κουμπαρα του. Ειχε μεσα απο οτι μας ειπε γυρω στα 30 ευρω και του μεινανε 5 ευρω μονο ! Χωρις λογο και επισης βρηκε κουνημενο τον κουμπαρα του ( γιατι ειχε βαλει σημαδι ) ενω οι υπολοιποι ημασταν στη δουλεια . Με λιγα λογια εξαφανιζονται λεφτα απο το σπιτι μας χωρις καποιος να εχει βαλει χερι ! Να τονισω πως στο δωματιο που χανονται τα λεφτα μυριζει μια δυσαρεστη μυρωδια καθε φορα που δεν μυριζει σε κανενα αλλο μερος του σπιτιου , και αυτη εξαφανειζεται μολις μπουμε μεσα η την αντιλειφθιυμε ολοι ! Θελω επιτελους να το λυσω αυτο το θεμα ! Εχουμε φερει παππα στο σπιτι αλλα και παλι συνεχιζεται ! Μπορει καποιος να με βοηθησει σε αυτο ; Μακης Π.
Εδώ παππάς εκεί παππάς πού'ναι ο παππάς? Πες στον συγκάτοικό σου να κρύβει αλλού τα λεφτά,πεντάχρονο είναι να τα βάζει σε κουμπαρά?
Απάντηση με παράθεση