Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 04-02-11, 12:09
nerthernsouth Ο χρήστης nerthernsouth δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-02-2011
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Οντως ολο αυτο οπως και η πρωτη φορα που δοκιμασα "χορτο" ηρθαν μεσα απο μια παρεα και οσο πιο κοντα ερχομασταν ο ενας στον αλλο τοσο πιο συχνη γινοταν η χρηση , αφου μετακομισα ομως σε αλλη πολη και ξεκοψα απο εκεινη την παρεα ξεκοψα και απο τις κακες συνηθειες και η αληθεια ειναι οτι δεν μου ειχαν λειψει καθολου μεχρι προσφατα.Ειμαι οντωσ φοιτητης στο πρωτο ετος.Απο οταν περασα στην σχολη (ηταν η 2η επιλογη μου, και αυτο λογο περιοχης και οχι λογο προτιμισης αφου και η 1η μου επιλογη ειχε το ιδιο αντικειμενο) απογοητευτικα, ειμαι ενα ατομο το οποιο δεν μπορει να ζησει χωρις κοσμο!Μπορει να περασω και μια βδομαδα κλεισμενος στο σπιτι αλλα οταν θελησω να βγω θελω να ειμαι αναμεσα σε οσο το δυνατον περισσοτερο κοσμο, μου αρεσει πολυ να γνωριζω καινουρια ατομα και καινουρια μερη, το μεροσ ομωσ στο οποιο ηρθα δεν εχει τιποτα απο ολα αυτα,συν οτι εχασα οτι πιο σημαντικο για μενα , τους φιλους μου με τουσ οποιους ειχα πολυ στενο δεσιμο! Απ οταν ηρθα εδω λοιπον αρχισα για πρωτη φορα στην ζωη μου να μενω στο σπιτι και χωρις να συναντησω ανθρωπο για μερες ακομα και εβδομαδες... Ετσι ξεκινησα ξανα την χρηση και παρατηρησα το φαινομενο που περιεγραψα νωριτερα. Βγηκαμε off-topic αλλα δεν πειραζει!
Απάντηση με παράθεση