Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 12-08-14, 11:18
Pholarchos Ο χρήστης Pholarchos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από blackman7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρήκα προφανως μαγια μέσα στο σπίτι μου.. καταρχην τα βρηκα μεσα σε ενα ντουλαπι του σπιτιου μου και πρεπει να ηταν εκει μεσα πανω από 5 χρονια.. λοιπον ηταν μεσα σε ενα αλουμινοχαρτο 1 φυλλο χαρτι στο οποιο εχουν ζωγραφισει τρεις ομοκεντρους κυκλους σε καθε εναν απο τους οποιους περιεχονται καποιες λεξεις και στο κεντρο υπαρχει ενα ματι..το χαρτι ηταν διπλωμενο και μεσα στο χαρτι υπηρχαν ενα αγκιστρι τρια κοκκινα μπαλακια χωμα τριχες λιβανι νομιζω και μυριζει σαν μοσχολιβανο..διπλα στο χαρτι υπηρχε ενα τριγωνο πουγκι με νυχια μαλλον απο πουλια και κατι αλλες μαλακιες..παρακαλω οποιος μπορει να βοηθησει γιατι θελω να μαθω τι ειναι ολα αυτα..εχω και φωτογραφιες αλλα δεν μπορω να τις ανεβασω λογω μεγεθους..οποιος ενδιαφερεται πραγματικα να βοηθησει μπορω να του τις στειλω..ευχαριστω εκ των προτερων
Θα είχε ενδιαφέρον και να τα δούμε - το μέγεθος μπορείς να το μειώσεις αν τις τραβήξεις σε χαμηλή ποιότητα ή αν το μειώσεις σώζοντάς τες σε jpg με μεγάλη συμπίεση.

Κατά τα άλλα - δε μοιάζει με κάτι εντελώς κακοποιό.
Ο νους πάει σε ερωτική μαγεία (πιθανότερο) μέχρι προστατευτική - φυλακτό (λιγότερο πιθανό) - βλαπτική μαγεία μάλλον όχι (αλλά χωρίς εικόνα ή τις λέξεις δύσκολο να βγει σαφές συμπέρασμα).
Απάντηση με παράθεση