Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 29-04-11, 20:51
Το avatar του χρήστη Ermhs
Ermhs Ο χρήστης Ermhs δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Μηνύματα: 1.287
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AVATARGR Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε πληροφορώ πολλές φορές...
Απο το 2010 δεν θυμάσαι την έλεγαν πως έχουν αρχίσει να τυπώνουν
Ελληνικά χαρτονομίσματα ??????????
Μάλιστα διάφοροι δημοσιογράφοι έκαναν αναφορές σε αυτό το θέμα..
Τότε έβγαλαν στο εξωτερικό πάνω απο 30 δις (Στοιχεία απο την ΤτηςΕ)
Θυμάσαι όταν πρίν απο 25-45 μέρες τις αναφορές από το διαδίκτυο ήλθαν
εμαιλς όπου ανέφεραν πως θα γίνει πτώχευση ?????
Μέχρι και τραπεζίτες έβγαλαν χρήματα έξω...

Αναφέρεις για τον ΠΥΡΉΝΑ της Συνωμοσιολογίας μα αυτά που αναφέρουμε
όλοι μας εδώ δεν είναι ο ΠΥΡΗΝΑΣ ??????

.
Άλλο το στοιχείο συνομοσιολογίας + τρομοκρατίας για πολιτικούς σκοπούς και άλλο αυτά εδώ τα θέματα. Είναι κάτι εντελώς το διαφορετικό.
Στο μοναδικό σημείο που μπορεί να εφάπτονται και αυτό το γνωρίζω ΠΑΡΑ πολύ καλά .. είναι ότι μαζεύουν εφηβα παιδιά.. τα παραμυθιάζουν σαν εκλεκτούς, έψιλον η ούτε εγώ δεν ξέρω τι.. και τα έχουν σαν πιόνια για να οργανώνουν επιθέσεις διαφόρου τύπου.. Γενικότερα δημιουργούσαν φανατικούς αναρχικούς με αυτό το τρόπο.. Ρατσιστές μέχρι εκεί που δεν παίρνει..

Εγώ δεν συμμετείχα ποτέ σε τέτοια.. απλά η παρέα ήταν σε ένα επίπεδο που θα λέγαμε οτι τα βλέπει όλα από πάνω και ειχαν γνώση επί του θέματος.. σχολίαζαν, έλεγαν διάφορα και μάθαινα και εγώ το τι παίζει με το καθένα φαφλατά και τους εξωγήινους.. Όμως… σε προειδοποιώ.. ακόμη και αυτοί που ήταν πάνω από αυτούς τους «ούφο» που παπαδιαζουν κάθε μέρα στα βιβλιοπωλεία και σε αίθουσες της Πατησίων κτλ.. είχαν δικες τους πηγές για «κατά αυτούς» πραγματικά γεγονότα.. και μπορώ να πω.. ότι έβγαιναν όχι όλα μιας και έπαιρναν πληροφορίες για τα πάντα.. λολ
Και αυτός είναι ένας λόγος που ποτέ στην ζωή μου δεν αγόρασα τέτοιου τύπου βιβλία, αλλά ούτε έχω μπει στο κόπο να σπαταλήσω θερμίδες να τα διαβάσω.. ποτέ..

από προσωπική εμπειρία, ο κόσμος δεν του καίγετε καρφάκι πέρα από τα γκρουπακια που μαζεύουν στης μεγάλες πόλης και θεωρούντο όλοι πεφωτισμένοι.. Άσε που είναι και μετρημένοι στα δάχτυλα.. Ότι και να μου πεις ούτε το 2% δεν φτάνει από τους πορεμένους στα συνομοσιολογικα σενάρια με ούφο, κτλ..

Άλλο να έχεις μια άποψη και να διαβάζεις ιστοριούλα για ένα ούφο η να διαβάσεις το σενάριο και από την μια να μπει και από την άλλη να βγει.. και άλλο να σε επηρεάζει σε βαθμό να σε ελέγχει αυτό το πράγμα..

Και επειδή παλιά έτυχε να δουλεύει ο κολλητός φίλος στην διοργάνωση διάφορων εκδηλώσεων (τεχνικό κομμάτι για εγκαίνια, συναυλίες, κτλ) για βιβλία με τους (έψιλον), ούφο, κτλ.. δεν θα έλεγα ότι γινόταν και πανικός.. Μιας και η δουλειά του ήταν αυτή τα έβλεπα όλα από κοντά μιας και χαζεύαμε καθώς τρώγαμε όλα τα τυροπιτακια από το μπουφέ τους.. Το να ασχολούνται σε μια πόλη 1000-10000 άτομα δεν λέει και κάτι.. γιατί το έχω δει από κοντά και τα ξέρω..

Δεν σου είπα ότι είναι ο πυρήνας όλον συνομοσιολογικον σεναρίων.. είναι όμως ένα από τα βασικά μοντέλα πολλών σεναρίων που υπάρχουν εκεί έξω.. Και δεν τα έγραψα όλα.. Ξέρεις ότι μας μισούν (σε εισαγωγικά)… διότι κάναμε την Μυθωδια το 2000? Επειδή θεωρούν εχθρούς (σε εισαγωγικά) τους 12? Και φοβούνται παρά πολύ των Άρη και των ΔΙΑ.. λολ λολ λολ..

Το ποιο μυστήριο σενάριο και θα έλεγα ότι δέχομαι ΤΟ ΚΑΘΕ τι που ακούγετε από εδώ και από εκεί, να το διαβάσω να το ελέγξω, κτλ.. είναι η Μυθωδια.. διότι ο κόσμος ξέρει ότι έγιναν πόσες.. 2?? Ήταν και μια μυστική.. σε διαφορετικές συντεταγμένες και περιοχή εκτέλεσης.. μόνο 30 η 40 άτομα συμμετείχαν ως προσκεκλημένοi.. και καλά τους elite, τρομάρα τους..
Αυτό το ξέρω από πρώτο χέρι και ήμουν εκεί!! Όχι όταν γινόταν..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ermhs : 29-04-11 στις 21:17
Απάντηση με παράθεση