Θέμα: νεφελιμ
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #97  
Παλιά 15-07-08, 00:25
Το avatar του χρήστη no slave
no slave Ο χρήστης no slave δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Περιοχή: βριλησσια
Μηνύματα: 700
Προεπιλογή

Παράθεση:
Τι συζητάμε τώρα; - Τι Einstein - τι Liakoapat....

η καποιοι παιζουν με τις λεξεις η δεν ειναι δυνατον να εξηγηθω σε ενα μικρο post.οπου einstein βαλε τους επιστημονες και οπου λιακο βαλε τους γραφικους <<προφητες>>με τα σεναρια τους ειτε μιλουν για θρησκεια ειτε για οτιδηποτε μεταφυσικο.για πειτε μου ομως , τι γνωμη εχει η κβαντομηχανικη για τη σχετικοτητα?που ειναι το λαθος?εχουν κατι κοινο?ποιος απο τους 2 λεει ψεμματα?τι διαφορα εχουν οι υπερχορδες με τους νεφελιμ?εχει μηπως αποδειχτει η θεωρια των χωρδων.την δεχεστε ομως σαν πιθανοτητα αληθειας.αλλα τα <<τερατα>> τις επιστημης δεν ξερουν!που πηγε η ευκλειδια γεωμετρια στην κβαντομηχανικη?ολα ειναι αστεια δεν το βλεπετε?δεν εννοω βεβαια τις θεωριες της φυσικης αλλα την ταση που εχετε να δεχεστε οτι μη αποδεδειγμενο αρκει να προερχεται απο την επιστημη η οποια συνεχως αλληλοαναιρειται.ο λιακο λεει τα δικα του.κανεις δεν μπορει να τον πιστεψει αλλα ουτε και να τον προδικαζει.σεναριο ειναι ρε παιδι μου οπως και το big bang.και πειτε μου σε αυτο το φορουμ κατι λογικο και εξηγησιμο.αλλα ο μονος που τρωει λασπη ειναι ο λιακο.
Απάντηση με παράθεση