Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #778  
Παλιά 06-11-14, 19:22
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xtabay Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευσταθια!!!!
Απο τα πρώτα σου μηνύματα σου ζητήθηκε απο τουλάχιστον δυο άτομα να απλοποιήσεις το ύφος σου και εσυ δεν έκανες καμία απολύτως προσπάθεια γι αυτο. Το συμπέρασμα που βγαίνει λοιπόν ειναι οτι ΔΕΝ βρίσκεσαι εδω μέσα για να επικοινωνήσεις και για να ανταλλάξεις απόψεις. Μην θίγεσαι όταν σου την λένε λοιπόν ....
Μα το απλοποίησε το ύφος της xtabay. Πιο απλό δεν γινότανε, και οταν τραβήχτηκε ο μπερντές απο την καλύβα, φάνηκε το εσωτερικό:


Ασε γιατι εσυ ενημερωνεσαι απο το σκατοδοχειο του terrrrapaparies. Οσο για τις δημοσιευσεις σου δεν εχεις αποψη . Μονο παραπομπες σε ιστοσελιδες.

Και ποτε θα σταματησει αυτο;

Οταν βρεθει καποιος να με αντιμετωπισει...εξυπνος σαν τον αβαταραραρραρα

και με γνωσεις εσωτερισμου οπως heretic.

Ο heretic ειναι αυτος που συνομιλει με τον Θεο ΣΑΤΑΝ και μαλιστα αυτος ο Θεος επειδη ειναι πολυ χεστης Θεος, στελνει τριτοκλασατα δαιμονια , για να αντιμετωπισουν μια ανυπερασπιστη υπαρξη σαν την δικη μου.

Το θεμα ειναι οτι εχω χεσμενους τους θεους σας και κανω τη πλακα μου μια χαρα.

κανεις δεν μπορει να με διωξει !


και

Και κατι τελυταιο .
Δεν εχω καποιο προβλημα με κανενα σας. Ουτε μου στοιχιζει κατι το να αντιμιλαω.

Ηλικρινα , ειναι ενα θεωρητικο παιχνιδι νοημοσυνης που παιζω στα διαφορα φορουμς . Κατι σαν ηλεκτρονικο παιχνιδι για να δωσω να καταλαβεις. Αυτα που λεμε εδω περα , πρεπει να εχουμε την συναισθηση οτι δεν εχουν επιδρασεις ουσιαστικες για την πραγματικη ζωη μας,, περα απο την ψυχαγωγια φυσικα , ισως και καποιους θεωρητικους προβληματισμους.

Αλλα ειναι ευκαιρια για τον καθε επιδοξο παιχτη να παιζει καλα και να κερδιζει...


Πιο ξεκάθαρο δεν γίνεται!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη heretic : 06-11-14 στις 19:23
Απάντηση με παράθεση