Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 19-07-07, 19:15
SaveOurSouls Ο χρήστης SaveOurSouls δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-05-2007
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

Θέλω να συγχαρώ τα παιδιά του FANTASY GATE , της ομάδας Gateway Team για την υπέροχη ιδέα που είχαν να προβάλουν την τέχνη μέσα από το διαδίκτυο. Πιστεύω ότι η αρχή που έγινε με τα θαυμάσια έργα του Νίκου Δεληγκάρη θα συνεχιστεί και με άλλα ταλαντούχα παιδιά.
Θα είμαι εδώ για να κρίνω τα έργα τους πάντοτε από τη θετική πλευρά.

Αντωνία,Μηνά,Μιχάλη και Νίκο εύχομαι το ήθος σας να αποτελέσει παράδειγμα και για άλλα παιδιά που είναι συντονιστές σε άλλα φόρα.
Για τον Νίκο που έχω διαβάσει έργα του, δεν έχω καμία απολύτως αμφιβολία.Χαίρομαι ιδιαίτερα όμως όταν βλέπω νέα παιδιά να ξεχειλίζουν από ευγένεια και σεβασμό για τον συνομιλητή τους.Δυστυχώς κάποιοι συμμετέχοντες ,παρασυρμένοι από υπέρμετρο φανατισμό ,πολλές φορές υπερβαίνουν τα όρια.Αυτούς καλό θα είναι να τους απομονώσετε.Φόρουμ σημαίνει ανταλλαγή ιδεών σε πολιτισμένο επίπεδο και όχι Ρωμαϊκή αρένα.Οι ύβρεις και οι χυδαιολογίες είναι χαρακτηριστικό δείγμα έλειψης στοιχειώδους παιδείας.
Αν κάποιος διαφωνεί σε κάτι με τον συνομιλητή του, μπορεί κόσμια να εκφράσει την αντίθεση του, είτε προβάλλοντας τα δικά του επιχειρήματα, ή αδιαφορώντας παντελώς.

Φιλικά

Σωτήρης Σοφιάς

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SaveOurSouls : 19-07-07 στις 19:28
Απάντηση με παράθεση